Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 33

W±tek: [E65] Kilka og³oszeñ do oceny

  1. #21
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Na Ostrów Mazowieck± uwa¿aj. By³ nawet odcinek (chyba w TVN) o krêconym E65 stamt±d.

  2. #22
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Apr 2019
    Posty
    10
    BMW
    e65
    Sk±d
    £ód¼
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Noooo To ¿e¶ teraz znalaz³ :)

    EDIT O modelu E66 s±dzê ,¿e w przeciwieñstwie do E65 jest d³u¿sza o 14 cm :)
    Miro, ale w sensie, ¿e co znalaz³em? :)
    Og³oszenie jak ka¿de inne, ale spe³nia wiêkszo¶æ rzeczy, których szukam w aucie.
    Odno¶nie E66 to wyobra¼ sobie, ¿e mam ¶wiadomo¶æ, ¿e jest d³u¿sza o te 14 cm :)
    Bardziej chodzi³o mi o opinie o samym aucie, czy mo¿e co¶ dostrzegacie czego ja nie widzê jak laik w temacie beemek.



    EDIT1:
    damned1 chyba mia³e¶ racjê.
    5 min temu skoñczy³em rozmowê z go¶ciem z og³oszenia na temat E66 (736 744 546).
    Powiem tak - nie wiem co jest z tym autem nie tak, ale za wszelk± cenê go¶æ nie chcia³ mi przekazaæ numeru vin, poniewa¿ twierdzi³, ¿e wystarczy, ¿e wszystko jest w ksi±¿ce serwisowej i na miejscu mo¿na sobie sprawdziæ (vinu nie otrzyma³em).
    Ma³o tego, po tym jak powiedzia³em, ¿e obejrze auto z rzeczoznawc± to nie zgodzi³ siê na to twierdz±c, ¿e pierwszy raz co¶ takiego s³yszy, ¿eby jechaæ auto ogladaæ i sprawdzaæ 3 godziny.
    ¦miech na sali. Nie polecam i odradzam.


    Odno¶nie tego drugiego og³oszenia E65 to go¶æ bardzo rzeczowy, vin i sprawdzenie auta bez problemu, ale do op³aty jeszcze akcyza ok 4 tys.
    Ostatnio edytowane przez crackp ; 26-04-2019 o 09:43

  3. #23
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No to w³a¶nie mi o to chodzi³o. @Damned po moim poscie Ci to wyja¶ni³ a lekcje ¿ycia w³a¶nie przed chwil± dosta³e¶ od handlarza z tej miejscowo¶ci. Niczego innego siê nie spodziewa³em.

  4. #24
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    No to w³a¶nie mi o to chodzi³o. @Damned po moim poscie Ci to wyja¶ni³ a lekcje ¿ycia w³a¶nie przed chwil± dosta³e¶ od handlarza z tej miejscowo¶ci. Niczego innego siê nie spodziewa³em.
    Ale czêsto jest tak, ¿e Ci co najwiêcej ogl±daj± to Ci najrzadziej kupuj±, wiêc dlatego handlarze ich zlewaj±. Ludzie wymy¶laj± sami sobie teorie i bajki, potem nawet jak auto jest ig³a to i tak znajd± dziure w ca³ym - zawsze siê zastanawiam co oni finalnie kupuja.

  5. #25
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Aldik, ale ¿eby siê wykrêcaæ od podania VINu? Przecie¿ to nie jest tajna informacja.

  6. #26
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Moj± poprzedni± 745i ogl±dali chyba ze trzy godziny zanim siê zdecydowali. Zrobi³em nawet ch³opom po kawie ¿eby sobie spokojnie mogli poogl±daæ. Ja te¿ jak mnie ju¿ zainteresuje auto tego typu to ogl±dam,sprawdzam, mierzê, podpinam kompa itd z dwie trzy godziny. Lepiej szukaæ dziury w ca³ym przez te 2-3 godziny ni¿ potem wsadziæ w auto minimum 2-3 wyp³aty lub wiêcej ¿eby by³o autem. Dobrze sobie przecie¿ wszyscy zdajemy sprawê ,¿e takie 7er jak ¼le kupisz to mo¿esz straciæ naprawdê kupê kasy i nerwów, aby zrobiæ z nim porz±dek. To nie jest Clio czy Punto. Jak kto¶ niemaj±cy pojêcia o takim BMW, kupuje go bo siê mu tylko podoba, to ju¿ mi go jest ¿al.

  7. #27
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Ja tylko mówie, ¿e przewa¿nie tak jest ale nie zawsze.
    Co do podania vinu hmm ja zawsze daje wszystko, po prostu robie zdjêcie dowodu i wysy³am, ale niektórzy sie boj± z jaki¶ tam róznych wzglêdów. Wiecie, ten numer wystarczy aby dorobiæ sobie kluczyk. Niektórzy te¿ pewnie handluj± bez dzi³alno¶ci i te¿ nie chc± aby dane aut kr±¿y³y po internecie.

  8. #28
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Apr 2019
    Posty
    10
    BMW
    e65
    Sk±d
    £ód¼
    W takim razie polecam zadzwoniæ do tego Go¶cia od E66 i sami sobie wyrobicie opinie. Numer telefonu podany wy¿ej i w og³oszeniu.
    Z samej rozmowy ¶mierdzi mi jakim¶ wa³em.
    Odno¶nie podawaniu vinu - to tak samo jak sie kupuje telefon na allegro od osoby prywatnej co np. wystawiaja iphona po kilka tys. Zawsze sprzedajacy podaje numer imei,zeby spawdzic czy tel nie jest jakis trefny, nie figuruje w bazie danych jako kradziony/lost lub czy po prostu nie zostanie zablokowany z racji wziecia go w raty i ich nie splacania.
    Wiem,ze telefon i auto to inne koszta, ale jak ja mam wydac na auto 40 tys to chce wiedziec na temat tego auta wszystko.

  9. #29
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    [...] Wiecie, ten numer wystarczy aby dorobiæ sobie kluczyk. [...]
    Do BMW? Przecie¿ w niektórych krajach BMW "wsadza" ten numer w ramce za szyb±. A je¿eli masz na my¶li czarny rynek, to tam mo¿na kupiæ urz±dzenia, ¿e i bez VINu otworzysz auto ;)

    A wracaj±c do tematu to szkoda, ¿e ten Individual wyszed³ na trefne auto, bo zapowiada³ siê dobrze.

    Te drugie autko z Belgii bêdzie pewnie trzeba lekko podczipowaæ, ¿eby przywróciæ nominaln± moc. Na rynek belgijski 730d mia³y obni¿an± moc - kwestie podatkowe.

  10. #30
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Apr 2019
    Posty
    10
    BMW
    e65
    Sk±d
    £ód¼
    No to E66 to mi sie bardzo spodobalo. Ale dziwi mnie po prostu az taka reakcja sprzedajacego. Z drugiej strony jak bym tam pojechal je sprawdzic z rzeczoznawca to ciekawe czy udostepnilby auto czy tez robil problem. Bo wyposazenie na prawde fajne.

Podobne w±tki

  1. Zakup Samochodu Porównanie Og³oszeñ
    Przez dj2 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-01-2019, 09:54
  2. [E65/66] Kilka modeli do oceny
    Przez dmisieekk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-04-2014, 00:03
  3. Kilka sztuk do oceny [e32+e38]
    Przez karax w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-03-2014, 18:12
  4. kilka E 38 , do oceny
    Przez icebox w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 11:13

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •