Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: [E65] Kilka ogłoszeń do oceny

  1. #21
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Na Ostrów Mazowiecką uważaj. Był nawet odcinek (chyba w TVN) o kręconym E65 stamtąd.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Posty
    10
    BMW
    e65
    Skąd
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Noooo To żeś teraz znalazł :)

    EDIT O modelu E66 sądzę ,że w przeciwieństwie do E65 jest dłuższa o 14 cm :)
    Miro, ale w sensie, że co znalazłem? :)
    Ogłoszenie jak każde inne, ale spełnia większość rzeczy, których szukam w aucie.
    Odnośnie E66 to wyobraź sobie, że mam świadomość, że jest dłuższa o te 14 cm :)
    Bardziej chodziło mi o opinie o samym aucie, czy może coś dostrzegacie czego ja nie widzę jak laik w temacie beemek.



    EDIT1:
    damned1 chyba miałeś rację.
    5 min temu skończyłem rozmowę z gościem z ogłoszenia na temat E66 (736 744 546).
    Powiem tak - nie wiem co jest z tym autem nie tak, ale za wszelką cenę gość nie chciał mi przekazać numeru vin, ponieważ twierdził, że wystarczy, że wszystko jest w książce serwisowej i na miejscu można sobie sprawdzić (vinu nie otrzymałem).
    Mało tego, po tym jak powiedziałem, że obejrze auto z rzeczoznawcą to nie zgodził się na to twierdząc, że pierwszy raz coś takiego słyszy, żeby jechać auto ogladać i sprawdzać 3 godziny.
    Śmiech na sali. Nie polecam i odradzam.


    Odnośnie tego drugiego ogłoszenia E65 to gość bardzo rzeczowy, vin i sprawdzenie auta bez problemu, ale do opłaty jeszcze akcyza ok 4 tys.
    Ostatnio edytowane przez crackp ; 26-04-2019 o 10:43

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No to właśnie mi o to chodziło. @Damned po moim poscie Ci to wyjaśnił a lekcje życia właśnie przed chwilą dostałeś od handlarza z tej miejscowości. Niczego innego się nie spodziewałem.

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    No to właśnie mi o to chodziło. @Damned po moim poscie Ci to wyjaśnił a lekcje życia właśnie przed chwilą dostałeś od handlarza z tej miejscowości. Niczego innego się nie spodziewałem.
    Ale często jest tak, że Ci co najwięcej oglądają to Ci najrzadziej kupują, więc dlatego handlarze ich zlewają. Ludzie wymyślają sami sobie teorie i bajki, potem nawet jak auto jest igła to i tak znajdą dziure w całym - zawsze się zastanawiam co oni finalnie kupuja.

  5. #25
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Aldik, ale żeby się wykręcać od podania VINu? Przecież to nie jest tajna informacja.

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Moją poprzednią 745i oglądali chyba ze trzy godziny zanim się zdecydowali. Zrobiłem nawet chłopom po kawie żeby sobie spokojnie mogli pooglądać. Ja też jak mnie już zainteresuje auto tego typu to oglądam,sprawdzam, mierzę, podpinam kompa itd z dwie trzy godziny. Lepiej szukać dziury w całym przez te 2-3 godziny niż potem wsadzić w auto minimum 2-3 wypłaty lub więcej żeby było autem. Dobrze sobie przecież wszyscy zdajemy sprawę ,że takie 7er jak źle kupisz to możesz stracić naprawdę kupę kasy i nerwów, aby zrobić z nim porządek. To nie jest Clio czy Punto. Jak ktoś niemający pojęcia o takim BMW, kupuje go bo się mu tylko podoba, to już mi go jest żal.

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja tylko mówie, że przeważnie tak jest ale nie zawsze.
    Co do podania vinu hmm ja zawsze daje wszystko, po prostu robie zdjęcie dowodu i wysyłam, ale niektórzy sie boją z jakiś tam róznych względów. Wiecie, ten numer wystarczy aby dorobić sobie kluczyk. Niektórzy też pewnie handlują bez dziłalności i też nie chcą aby dane aut krążyły po internecie.

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Posty
    10
    BMW
    e65
    Skąd
    Łódź
    W takim razie polecam zadzwonić do tego Gościa od E66 i sami sobie wyrobicie opinie. Numer telefonu podany wyżej i w ogłoszeniu.
    Z samej rozmowy śmierdzi mi jakimś wałem.
    Odnośnie podawaniu vinu - to tak samo jak sie kupuje telefon na allegro od osoby prywatnej co np. wystawiaja iphona po kilka tys. Zawsze sprzedajacy podaje numer imei,zeby spawdzic czy tel nie jest jakis trefny, nie figuruje w bazie danych jako kradziony/lost lub czy po prostu nie zostanie zablokowany z racji wziecia go w raty i ich nie splacania.
    Wiem,ze telefon i auto to inne koszta, ale jak ja mam wydac na auto 40 tys to chce wiedziec na temat tego auta wszystko.

  9. #29
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    [...] Wiecie, ten numer wystarczy aby dorobić sobie kluczyk. [...]
    Do BMW? Przecież w niektórych krajach BMW "wsadza" ten numer w ramce za szybą. A jeżeli masz na myśli czarny rynek, to tam można kupić urządzenia, że i bez VINu otworzysz auto ;)

    A wracając do tematu to szkoda, że ten Individual wyszedł na trefne auto, bo zapowiadał się dobrze.

    Te drugie autko z Belgii będzie pewnie trzeba lekko podczipować, żeby przywrócić nominalną moc. Na rynek belgijski 730d miały obniżaną moc - kwestie podatkowe.

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Posty
    10
    BMW
    e65
    Skąd
    Łódź
    No to E66 to mi sie bardzo spodobalo. Ale dziwi mnie po prostu az taka reakcja sprzedajacego. Z drugiej strony jak bym tam pojechal je sprawdzic z rzeczoznawca to ciekawe czy udostepnilby auto czy tez robil problem. Bo wyposazenie na prawde fajne.

Podobne wątki

  1. Zakup Samochodu Porównanie Ogłoszeń
    Przez dj2 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-01-2019, 10:54
  2. [E65/66] Kilka modeli do oceny
    Przez dmisieekk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-04-2014, 01:03
  3. Kilka sztuk do oceny [e32+e38]
    Przez karax w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-03-2014, 19:12
  4. kilka E 38 , do oceny
    Przez icebox w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •