Witam! Od jakiegoś czasu jeżdżę za e38 dzisiaj udało mi się znaleść dość ładny i zadbany egzemplarz. Fotele nie poprzecierane ładny lakier samochód zadbany działała praktycznia każda pierdoła doinwetowny piękne felgi opony w dobrym stanie. Nie działała natomiast klima brak cieczy prawdopodobnie układ rozszczelniony nie włączał się kompresor być może jakieś zabezpieczenie jeśli niema cieczy tak twierdzi sprzedawca ale nie jest pewien nie wyklucza kompresora no ale mniejsza z tym. Ważne jest to iż niema przelewu w zbiorniczku wyrównawczym sprzedawca mi przysięgał na życie córki że nie ma żadnych problemów z układem chłodzenia ani w trasie ani w korku. Więc teraz mam pytanie wiem że jest setki postów odnośnie chłodzenia w bmw lecz niema tego konkretu czy w sprawnym układzie przelew musi być koniecznie przelew czy zalaże od silnika lub modelu bmw. W tym konkretnie samochodzie pojawia się po przy gazowaniu natomiast po zejściu z obrotów znika. Co dalej czy wierzyć sprzedawcy i zakupić autko czy sugerować się tym co widziałem w zbiorniczku?