Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: BMW vs AUDI... alw mnie wkurw....:-)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA

    BMW vs AUDI... alw mnie wkurw....:-)

    Słuchajcie wczoraj spotkałem starego znajomego który jeździ A8 4,2 litra, gadu gadu i zaczeliśmy rozmawiać o autach, ja mu powiedziałem że zamierzam kupic E38, a on na to, po co bedziesz kupował bmw kup sobie audi ( on ma 1999 rok ), jest lepsze itp itd, wkońcu powiedział że 7er nie ma nic lepszego od A8 ( układ jezdny, komfort i że jest brzydsze 7er ), powiedziałem mu że jego audi wygląda jak taka bułka:-) i mi się nie podoba:-) i że i tak kupie 7er hehe.... ale tak naprawdę to mnie wkur...ł chłop. A jak jest naprawdę macie jakieś porównania?
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    rozmowa w stylu twoj samochod jest gupi a moj nie ;) a tak serio to a8 nie jest zle myslalem nawet nad kupnem ale jak zobaczylem srodek to mi przeszlo bo nie usmiecha mi sie jezdzic nadmuchanym audi 80. autko z zewnatrz nie jest zle ale tylko czarne. 7er mam juz troche i zaczyna mi sie nudzic. ostatnio jezdzilem passatem 19tdi 130 kucy 2003 rok i bylem pod wrazeniem przy ostrym kacie spalil 8 litrow. troche sie poscigalem z kolega ktory ma e60 3,0 i nie tak latwo mial z objechaniem mnie.
    P.P.K.K

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    E38 750il na naprawde bogatej opcji osmiesza audi z 99r,on ma a8,jabby mial chociaz s8.Powiem Ci tyle nie jezdzil siudemka i zazdrosci.Tez jak bylem mlody i mialem e36 325 to myslalem,ze to M3 ;D i myslalem,ze nie ma szybszej i lepszej fury...dopoki kolega nie przewiozl mnie M5 :D
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    jest mala roznica miedzy a8 a 7er. jest to moc audi 4,2 ma 310 kucy a bmw 740 4,4 ma tylko 286.
    P.P.K.K

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    rozmowa w stylu twoj samochod jest gupi a moj nie ;) a tak serio to a8 nie jest zle myslalem nawet nad kupnem ale jak zobaczylem srodek to mi przeszlo bo nie usmiecha mi sie jezdzic nadmuchanym audi 80.
    No właśnie ja nie chciałem prowadzić tej rozmowy w ten sposób poprostu powiedziałem ze podoba mi sie e38 i ze ja kupie to wszystko, wtedy on zaczal mnie wkurw... powiedzialem dobra na razie spiesze się.....
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    jest mala roznica miedzy a8 a 7er. jest to moc audi 4,2 ma 310 kucy a bmw 740 4,4 ma tylko 286.
    A mi to o moc wcale nie chodzi .... tu chodzi o zamiłowanie do marki .Swoją drogą zobacz jak szybko audi wypuszcza nowe modele ,wygląda to jak sprzedaż hurtowa w biedronce :D i do tego jest to auto (marka)i przereklamowane jak dla mnie . A co do mocy to powiem tak że jeżdżę iveco 3litry (180kM)z jedną turbiną i jest gicio a mercedes wypuścił 2.5litra z 2 turbinami taką samą mocą i jakoś się sypią .

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    jest mala roznica miedzy a8 a 7er. jest to moc audi 4,2 ma 310 kucy a bmw 740 4,4 ma tylko 286.

    Generalnie to nie chodzi o moc, ale jak juz o mocy rozmowa to silniki 4,0 i 4,4 mają wiecej niz 286 koni, wpis jest 286 ale maja ok 310-315 koni, znajomy pracuje w Bosch Andrykowski i serwisuja 7er i 5er i maja chamownie, stwierdzone na pomiarach.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Smigalem audi s8 z 1999r i w srodku to auto jest totalnym nieporozumieniem a najlepiej zrobic tescik a8 i 7er w traske 2000km i zobaczymy kto bedzie nazekac na komfort ja swoja 7 zrobie ta traske na spokojnie w audi pierwsze 800km spoko potem jest kiszka

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Audi :D nie rób mi tak bo później mnie pysk boli od śmiania się :D

    Dla mnie Audi to tylko kuzyn z miasta wieś wagena :D
    Design?? Był szał i szybko się przejadł i znudził. spójż na BMW :) nigdy się nie zmęczy :) reszta to... zresztą nie ma co porównywać. To tak jak ktoś porówna 7er do S od mesia. My potrafimy powiedzieć, że komfort lepszy w mesi itd ale ceny też nieporównywalnie wyższe za części i samo auto. Właściciele Audi mają ten kompleks, że nie potrafią tego przyznać, że BMW to troszkę wyższa półka ale my to wiemy oni nie muszą. Po co nam buraki w ekskluzywnym gronie???...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Audi :D nie rób mi tak bo później mnie pysk boli od śmiania się :D

    Dla mnie Audi to tylko kuzyn z miasta wieś wagena :D
    Design?? Był szał i szybko się przejadł i znudził. spójż na BMW :) nigdy się nie zmęczy :) reszta to... zresztą nie ma co porównywać. To tak jak ktoś porówna 7er do S od mesia. My potrafimy powiedzieć, że komfort lepszy w mesi itd ale ceny też nieporównywalnie wyższe za części i samo auto. Właściciele Audi mają ten kompleks, że nie potrafią tego przyznać, że BMW to troszkę wyższa półka ale my to wiemy oni nie muszą. Po co nam buraki w ekskluzywnym gronie???...
    RACJA!!
    wieś wagen-dobre,mam kolege zapaleńca w tej marce i musze mu podocinać trochę teraz wiem jak. ;D ale będą jaja :D zrobi mi :razz:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •