Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: E32 Której cały czas serduszko bije.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184
    BMW
    BMW E32 730i
    Skąd
    Jelenia Góra

    E32 Której cały czas serduszko bije.

    Witam..

    Mam taki problem że beemka po staniu z 2 tygodnie i dzisiejszej przejażdżce nie chce się wyłączyć dalej pracuje jej silnik.
    Jak przekręcam kluczyk to wszystkie wskaźniki spadają ale silnik chodzi więc zgasiłem ją biegiem.
    Ale później na liczniku świecą się kontrolki a kluczyka w stacyjce nie ma.Więc odłączyłem akumulator żeby się nie świeciło a jutro będę kombinował.
    Więc moje pytanie jest takie kto może wiedzieć co może być przyczyną takiego zachowania.
    Proszę o pomoc
    Będziesz Miał Wszystko
    BMW i reszta samochodów

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Dobiła mnie Twoja historia - nie spotkałem się z takim numerem.

    A tak serio, to rozbierz obudowę kolumny kierownicy i odpal auto - jak będzie po wyjęciu kluczyka dalej chodzić silnik, to wypnij kable stacyjki.
    Jeśli nie pomoże, to trzeba pruć do instalacji i szukać przebicia, gdzie mostkuje obwód zasilania silnika.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73
    świat jest niesprawiedliwy. Jednym bumy nie odpalają a innym nie chcą zgasnąć ;D ;D ;D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    w mojej e32 na plusie od aku idą dwa przewody zasilające. jeden idzie z zasilaniem na komputery a drugi idzie na resztę. u mnie na tym na komputery pękł bezpiecznik który jest na przewodzie przy aku i go paliło...raz działał raz nie.... więc może u Ciebie też tam leży przyczyna.... te dwa obiegi sa niezależne i mimo iz miałem napięcie na zegarach i kontrolkach (zapalały sie) to kompy nie miały zasilania.... :razz: taki zonk....


    a tak mniej poważniej to....dziewczyna nie ma dość... dwa tygodnie nie bujana.... a ty jej krótką rundkę serwujesz.... poklep ją po zadku (tzn. lampach) i wytłumacz że jutro dasz jej popalić... :hihi:

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184
    BMW
    BMW E32 730i
    Skąd
    Jelenia Góra
    Cytat Zamieszczone przez bmwe
    a tak mniej poważniej to....dziewczyna nie ma dość... dwa tygodnie nie bujana.... a ty jej krótką rundkę serwujesz.... poklep ją po zadku (tzn. lampach) i wytłumacz że jutro dasz jej popalić... :hihi:
    Już będzie miała dłuższe randki kolego :hihi:

    A przyczyna była taka że przekaźnik się skleił i musiałem go rozebrać i przeczyścić.
    Teraz już jest tak jak powinno :D
    Będziesz Miał Wszystko
    BMW i reszta samochodów

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    no..no... noooooo... jednej kupisz kwiatka innej przeczyścisz przekaźnik.... :D

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    26
    dajcie jakis normalny tytul bo pozniej szukajka glupieje :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •