Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Allegro i kłamstwo sprzedającego 7er

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    16
    BMW
    e30
    Skąd
    zza Buga
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    @Fankabmw

    dlaczego masz pretensje do wlasciciela, wina lezy po stronie urzedow ze nie potrafia czytac.

    Data produkcji a pierwsza rejestracja to dwie osobne sprawy, ale jezeli facetowi wpisali 1993 w urzedzie, to tak tez pisze na allegro i nikt nie moze miec do niego pretensji ze urzedasy odmlodzili mu auto.

    W ogloszeniach samochodowych np. w DE - Bj. (Baujahr) to rok produkcji i EZ (Erstzulassung) to data pierwszej rejestracji.

    Obie daty sa wpisane w Fahrzeugbrief (karta wozu) a w Fahrzeugschein (dowodzie rejestracyjnym) jest tylko data rejestracji.
    Ale tylko w starym briefie. W nowej karcie wozu też nie ma daty produkcji.

  2. #22
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Lata produkcji są tylko orientacyjne :) Moje audi też ma datę produkcji ... ale taką jaka mi pasowąła :) I to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :P

  3. #23
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Jeśli ma w dowodzie rejestracyjnym rok produkcji 93 to nie może napisać że jest to 91 bo wtedy będzie kłamał. To co w dowodzie to święte :)

  4. #24
    7ka
    Gość
    przypomnialo mi sie jak szukalem benzynowej wersji e38..

    najpierw poprzeczka min 2000rok- na tyle bylo mnie stac :(

    po jakims czasie i przeanalizowaniu cen i stanu .. zadecydowalem ze szukam min 99...

    po nastepnym okresie poszukiwan doszedlem do wniosku ze rok nie ma nic do tego jakie auto jest w rzeczywistosci... i kupilem 740i 1998 z 1 reki... czy mialbym zrezygnowac z niego bo jest juz to 11 letnie auto ktore stanem przewysza moja poprzednia 730d z 2001...

    nie jest wazny rok (ani wypas jak widac w naszym forum)

    ;)

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Panowie równie dobrze mozna dać na sprzedaż E32 z 98 roku?! Bo data 1 rejestracji bedzie w 98.
    Jasne,że tak,widziałem już takie przypadki,były to składaki(data zlożenia widnieje w dowodzie).

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Proponuję zamknąć już ten temat.
    Fankabmw narobiła dymu bez powodu, a teraz wszyscy próbują rozdmuchiwać ten dym.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •