Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Alufelgi do F01

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku

    Post Alufelgi do F01

    Witam ponownie.
    Posiadam F01 3.0d przed liftem. Przed sezonem zimowym postanowiłem, że na alufelgi 19 z mpakietu założę opony zimowe a na lato znajdę sobie co fajnego. No i zbliża się lato. Mam swojego faworyta a mianowicie jest to felga Alpina. Znalazłem dwie opcje albo oryginał od F01 21 cali albo z F10 20 cali. Szczerze to nie chciałbym stracić znacząco na komforcie więc obawiam się przed oponą o profilu 30 z tyłu na feldze 21 cali. Jeżeli się nie mylę w f01 Alpina miała tylko ten rozmiar. Co o tym sądzicie? Czy alufelgi od F10 będą pasować bez pierscieni centrujących? Jak wygląda sprawa z ET? Nie chciałbym wydać jak wiadomo nie małych pieniędzy i później mieć jeszcze problemy. A może macie jakies inne ciekawe pomysły? Szczerze mówiąc bardziej chciałbym wycelować w 20 cali no chyba że na 21 da się założyć wyższy profil i auto nie będzie wyglądać jak samochód terenowy :). Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Albo rybki albo pipki. Albo komfort, albo "naleśniki" ;)

    Tutaj masz różnicę w ET i szerokości felg dla 21 cali z F01 vs 20 cali z F10:
    http://www.bmwstylewheels.com/bmw/312

    ręki nie dam uciąć, ale podejrzewam, że tak samo różnią się felgi od Alpiny.

    Pierścienie nie będą potrzebne, co najwyżej dystanse.

Podobne wątki

  1. Alufelgi bmw e38
    Przez R.SŁOMIŃSKI w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 20:46
  2. Alufelgi E32
    Przez capoZe32 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 09-12-2012, 13:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •