Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [ wnetrze] gdzie upchneliście CB radio?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73

    [ wnetrze] gdzie upchneliście CB radio?

    Witajcie, właśnie zbieram sie do włożenia CB. Mam pytanie gdzie umieściliście radyjko by wygodnie się obslugiwało i za bardzo nie kusiło???

    nie znalazłem podobnego tematu a może sie przydać. Pozdrawiam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184
    BMW
    BMW E32 730i
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kolego ja mam zamontowane CB Radio w schowku jutro zrobię fotkę to zapodam.
    Będziesz Miał Wszystko
    BMW i reszta samochodów

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73
    czekam na foty ale w schowku to mało wygodne...
    powaznie myśle by zamontować w nogach... obok podnoszenia maski... poziomo podwieszone do góry (wiecie o czym mówię :> )

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Dobry temat, podpinam się pod niego.

    Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem takiej zabawki, no i nie wiem gdzie by to wsadzić.
    Na poważnie też myslałem o wciśnieciu tego w gniazdo radia samochodowego. Bo jadąc w trasie z włączonym cb zazwyczaj się słucha albo jedno albo drugie, a zawsze nie będzie kipiało na wierzchu.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73
    w radio zły pomysł bo w samym radiu jest głośnik i jak włożysz w kieszeń to prawie nic nie będziesz słyszał- chyba że kupisz dodatkowy głośnik...

    Normalnie 7ka taka wielka a nie mam koncepcji gdzie założyć radyjko;) poza tym miejscem przy otwieraniu maski ale to troszkę daleko i może nie być zbyt wygodnie.

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez thor88
    w radio zły pomysł bo w samym radiu jest głośnik i jak włożysz w kieszeń to prawie nic nie będziesz słyszał- chyba że kupisz dodatkowy głośnik...
    Dodatkowy głośnik wsadzisz gdzie bądź - aby nie wystawał, a i malutki możesz zamontować.
    Pod kierownicą, nawet z boku źle się będzie obsługiowało, a i na nogi komfort spadnie.


    Cytat Zamieszczone przez thor88
    Normalnie 7ka taka wielka a nie mam koncepcji gdzie założyć radyjko;) poza tym miejscem przy otwieraniu maski ale to troszkę daleko i może nie być zbyt wygodnie.

    A tu rzeczywiście, sam od kilku miesięcy się zastanawiam i nie mam pomysłu (prócz wspomnianej kieszeni na radio) gdzie to ustrojstwo osadzić
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73
    nawet z boku fotela przy tunelu środkowym nie da rady bo jest tam ustrojstwo od ogrzewania foteli :)

    jutro rano robię ostre oględziny gdzie zamontować radyjko by na długi weekend już mieć:)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    Ja z poprzedniego auta wymontowałem CB i też nie mam od ponad roku koncepcji gdzie to dać na stałe. W chwili obecnej posiłkuję się tymczasowym patentem na wsadzenie radia między tunel a fotel pasażera. Mam podgrzewany fotel ale radio mi wchodzi (mam ten mniejszy rozmiar - President Johny).
    Kilka razy myślałem o schowku po lewej stronie kierownicy ale nie za bardzo da się z otwartym jeździć.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    26
    przez jakis czas jezdzilem roznymi samochodami w krotkich odstepach czasu, a musialem miec cb bo bez niego nie ma jazdy w trasie. radio wedrowalo razem ze mna i patent z wciskaniem miedzy fotel a tunel sprawdzal sie zawsze, nie tylko jesli chodzi o szybkosc montazu, ale glownie demontazu kiedy nie chcialem zeby kusilo zlodziei.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    111
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Katowice
    poszukajcie 7 kafarka, nawet na tym forum powinna jeszcze być, on miał fajny patent bo miał w schowku od kierowcy wsadzone
    i w czasie jazdy sobie otwierał schowek i bez problemu wszystko banglało, a po jeździe żeby złodziei nie kusiło po prostu schowek 'cyk' i zamknięty, a gruszkę odkręconą można schować, albo wziąść do domu :)
    ja jakbym miał montować to właśnie tam
    jak komuś za cicho to zawsze można kupić głośnik i zamontować gdzieś koło głośnika od OBC tak myślę...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •