Jezeli wiem ze w inpie i w iscie mozna rejestrowac wymiane aku to mozna i niedam sobie wmowic ze nie mozna, wiec przestan marudzic.
A gdzie ja napisałem że nie da się tymi programami tego zrobić?

Skryptow mam 6 roznych wpisanych, na kazdym inaczej dziala, inne funkcje itd, ale w zadnej nie mozna uruchomic rejestracji akku, mimo ze istnieje taka funkcja.
Powtórzę się. W E65 nie rejestrujesz aku w sterowniku silnika. Niezależnie czy używasz inpy, Ista, Launch, Guttman itd. Nie robi się tego w sterowniku silnika

Ale ja moje inpy niemam z chomika, tylka ta jedna ktora wczoraj zassalem. SP-Daten mam 3 rozne, wszystkie sprawdzone/niemieckie od znajomych. Jezeli ma ktos w 100% dzialajaca inpe dla E65 to prosilbym o namiary. W inpie podobaja mi sie te wykresy/belki z parametrami, niewiem jak to sie okresla, kolorami pokazuje dany parametr jaki powinien byc i jaki jest aktualnie. W innych modelach funkcjonuje idealnie lecz w E65 tego niema, sa tylko parametry w cyfrach. Czy inpa w E65 tego nie obsluguje czy poprostu jest to wina SP-Daten czy skryptow ?
To kwestia budowy skryptu. Wiele nowych skryptów nie ma już wspomnianych zielonych belek, a po prostu wartości.
Dla sprawdzenia czy coś działa prawidłowo są odpowiednie funkcje w ISTA