Jest tak, wyskoczył mi komunikat jak poniżej, przez nieczytelne pixele nie radzę sobie z odczytem komunikatu i nie wiem co to może być i co oznaczać.




Nie wiem czy jedno z drugim ma powiązanie ale od wczoraj mam niespodziankę :/
Gdy jechałem i czekałem na zjazd na stację zgasł mi silnik, później po kilku próbach przegazowywania miałem to samo, za każdym razem jak (na P) poszły obroty powyżej 4 tys i puściłem gaz samochód (po spadnięciu obrotów na minimalne) gasł. Efekt ten sam po 4-5 próbach, później jak by "przepalił problem" nie wiem czy jest to filtr paliwa bo go nie wymieniałem i bóg wie ile już jeździ, nie zdziwię się jak ma już 100tys. Czekam aż ostygnie silnik to spuszczę syf z filtra możliwe że po tak długim czasie jest w nim woda :)
Później jeszcze zdarzyło mi się ze 2 razy, że zgasł mi silnik podczas jazdy i było to podczas normalnej jazdy, nieostrej!

Kolejna dziwna sprawa która może sugerować, że nie jest to filtr to fakt, że auto nie gaśnie mi po wyłączeniu zapłonu, zdążę nawet wyciągnąć kluczyk ze stacyjki zanim zgaśnie czyli po jakichś 2 sek po wyłączeniu zapłonu :/

Czy wszystko to co napisałem też wam mówi że jest to wkład stacyjki?
Przetłumaczenie błędu ze zdjęcia może mi wszystko wyjaśnić, a może i nie :)