Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Czujnik ciśnienia na listwie

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    Coboss szkoda mi Ciebie :) co ty masz za mechaników?? jaja sobie z Ciebie robia czy jak?nie rozumiem tej sytuacji.zrobiłem setki M47 i M57,miały różne objawy jednak zawsze po jednorazowym połączeniu pod kompa było jasne gdzie włożyć ręce a u Ciebie wiecznie coś:zmieniają pompę paliwa,ale nie są pewni przepływki,pompy też za bardzo nie,mieszają z biednymi czujnikami ciśnienia i elektrozaworem na pompie teraz znów jakieś problemy normalnie szok jakiś :).czasem nie daj sobie wkręcić że masz problem z czujnikiem położenia wałka rozrządu bo ten czujnik jest potrzebny tylko do uruchomienia auta póżniej ECU już go nie potrzebuje wiec nie może powodować błędów podczas pracy.podłącz to auto pod komputer i powiedz mi jakie masz wartości przepływki na wolnych obrotach,ciśnienie paliwa(to niskie przed pompą wysokiego ciśnienia) korekcje wtrysków na wolnych obrotach,opisz dokładnie co sie dzieje.zapala sie kontrolka na desce?jak na luzie wkręcisz na wysokie obroty też przerywa?no i czy pokazały sie jakieś błędy.i nie pozwól już na razie nikomu pchać łap do swojego auta :D

  2. #32
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No to jest to kolego że Leszno to jest wielka wioska :( tutaj nie znajdziesz nikogo na prawdę mającego pojęcie o BMW :( są szpece innych marek po za miastem ale od BMW nie znajdziesz :/
    Ci których mam dysponują dobrym sprzętem i jakąś tam wiedzą ale nie zawsze od razu wiedzą co może odpowiadać za konkretne błędy :/

    Przepływomierz jest usadzony. Podaje wartość coś ponad 200mg powietrza jest to wartość stała. Wiem, że muszę go wymienić ale tyle co wychodzę z kłopotów finansowych i te naprawy co miałem wchłonęły pierwsze skromne nadwyżki budżetowe :D teraz czekam na 1000zł zwrotu podatku które powinienem dostać w tym tygodniu i jak dostanę od razu zamówię przepływomierz. Wiem, że takie szukanie winnego jeżeli nie wszystko jest sprawne mija się z celem i dla tego nie latam za kompem bo najpierw chcę zrobić jedno a dopiero później sprawdzać czy jest wszystko ok.

    PS. Ze względu na to że chcę kupić przepływkę założyłem temat odnośnie tego urządzenia bo nie wiem czy warto dopłacać ponad 500zł do BOSCHa czy spokojnie mogę założyć jakiś "mniej chiński" zamiennik
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    no z takim wskazaniem to auto musi bardzo mało palić :hah: posłałem Ci PW

  4. #34
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Z tym spalaniem to na przekór? :) bo tez mnie to zastanawia czy z nową przepływką będzie palił mniej czy więcej :D teraz (nie mam czasu jeździć ekonomicznie) ok 11 plus/minus 0,5 litra a jak będzie? Mam nadzieję, że mi powiecie, że max 10/100 ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    no....teoretycznie rzecz ujmując diesel jeździ na powietrzu z niewielkim dodatkiem oleju napędowego..... :D

  6. #36
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    mi przy dynamicznej jedzie 330d e46 manual spalał 12 literków , czego to oczekujesz ze auto na powietrzu będzie jeździć ?
    :) przed naprawą zaworów w głowicy też mi żarł po 16 i lepiej jak śmigałem na SPORT po mieście :) teraz nie przekracza 12 nawet jak go duszę, jak będzie po wymianie przepływki zobaczę i na pewno opowiem :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •