Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [AUDIO] jvc kd-nx1r w e32

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz

    [AUDIO] jvc kd-nx1r w e32

    Zastanawiam się, co będę musiał przerobić w BMW e32 750iL, w którym jest system Bavaria C Professional RDS, aby podłączyć radio JVC KD-NX1R?
    Będę wdzięczny za pomoc!

  2. #2
    Przypuszczam, że dokładnie to samo co kolega w tym wątku.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Przypuszczam, że dokładnie to samo co kolega w tym wątku.
    No niestety nie. U mnie nie ma żadnego regulatora. Za to fabrycznie ten system składał się jednostki centralnej (head unit) i tunera w bagażniku oraz zmieniarki na 6 płyt. Chodzi mi o to, czy wystarczy, że dam przejściówkę z JVC na BMW i podepnę radio pod fabryczną instalację, czy też będę musiał ciągnąć nową instalację do każdego głośnika?

  4. #4
    Ano jeśli jest tak jak mówisz, to powinna wystarczyć przejściówka....

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Po rozmowie z facetem zajmującym się CA mam mieszane uczucia. Powiedział mi, że ten tuner nie będzie działał pod tym JVC i konieczna jest cała nowa instalacja za 350 zł + koszt okablowania - i tu pojawia się pytanie, czy jest tka faktycznie, czy też chce mnie naciągnąć?

  6. #6
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Hmm ja mam tez JVC z dvd nie wiem jaki model tylko u mnie był problem taki że poprzednik wywalił i obciął oryginalną kość i wiązkę kabli i podpiął wszystko pod zapalniczkę. Musiałem więc wszystkie kable od głośników ciągnąć od nowa i toszke roboty było. Ale teraz gra bardzo ładnie :D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Tylko, że u mnie ten system fabryczny był zbudowany w ten sposób, że kable od tej jednostki głównej (Head Unit) biegły do tunera w bagażniku, a z tamtąd do wzmacniacza i dopiero na głośniki. Ten facet powiedział mi, że pod żadnym innym radiem ten system nie będzie działał. Dodatkowo mam kabel zmieniarki zakończony kostką 10-pinową, a wradiu jest wejście na miniISO. Czy faktycznie same przejściówki wystarczą?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •