Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: High Line Zielony kto pamięta, kto widział?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8

    Post High Line Zielony kto pamięta, kto widział?

    Witam, pojawił się w ogłoszeniu High Line z ceną początkową 16999zł gdzie po 3 godzinach handler stwierdził, że pracownik się pomylił i wystawił źle po czym skorygował na 24999 :) Jest film Na YT z tym HL-em nawet, dość stary, jestem ciekaw czy ktoś miał styczność z tym autem i czy to kiedyś oglądał i może się wypowiedzieć. Na moje oko ma sporo braków, ( kieliszki, roletki, zderzak przedni od przed lifta > w opisie bezwypadkowy, pod maską przy silniku brakuje osłon, zaślepek tu i tam, brak amortyzatorów maski przedniej, nie wiem co jest z wycieraczką przedniej szyby, tłumik końcowy krzywo zamocowany, lub oberwany, skóry mają rysy tu i tam) sporo smaczków a na żywo ta lista pewnie się zwiększy wykładniczo gdzie z rozmowy handlarza wynika, ze auto ok, jeździ pięknie, nie ma rdzy i wszystko ok ale na konkretne pytania zero odpowiedzi i mydlenie oczu. Jeśli ktoś może coś powiedzieć o tym aucie chętnie wysłucham bo nie ukrywam, że mimo wad mam chrapkę :P

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Mógłbyś link wrzucić to by ułatwiło sprawę

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Widziałem ogłoszenie, brałbym gdyby auto było OK, jednak nie mam ochoty na kolejną 600km wycieczkę by postać przy aucie 15min. Zwłaszcza po Twoim opisie - myślę że wszystko jasne :) Dodatkowo w opcjach u góry ogłoszenia zniknęło 'bezwypadkowy" , za to w opisie jest, ale na dole jest też formułka: "Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający 0nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

    - Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłości, błędy napisz lub zadzwoń do nas a niezwłocznie je poprawimy."

    Czyli streszczając "piszemy g^wno prawdę, jak ktoś nam pokaże że jest inaczej to najwyżej poprawimy". Jak ktoś ma po drodze to można rzucić okiem, ale nie napalałbym się.
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 01-03-2019 o 11:11

  5. #5
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    ależ to piękne auto, dobrze, że się zima kończy... :)

    Perkozj sprzedałeś swoją srebrną?
    pozdrawiam Bartek

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    - Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłości, błędy napisz lub zadzwoń do nas a niezwłocznie je poprawimy."
    Czyli streszczając "piszemy g^wno prawdę, jak ktoś nam pokaże że jest inaczej to najwyżej poprawimy". Jak ktoś ma po drodze to można rzucić okiem, ale nie napalałbym się.
    Pierwszy wpis w googlach:

    https://bez-wypadkowe.net/showthread...lskie-(Polska)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    ależ to piękne auto, dobrze, że się zima kończy... :)

    Perkozj sprzedałeś swoją srebrną?
    Tak moja poszła i tęsknię jak cholera :( Dutki sie znowu nazbierały i szukam czegoś ciekawego najlepiej odkupił bym swoją ale nie chce mi gad odsprzedać :(

  8. #8
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    och to szkoda, bo włożyłeś tam dużo serca

    ale giełdakkasyków bogata, może czas na XXXXXXXXXXXXXXXXXXX :)


    MOD EDIT: Bartek, a bana chcesz? :D
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 22-03-2019 o 15:53
    pozdrawiam Bartek

  9. #9
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Perkozj Zobacz posta
    ...ale nie chce mi gad odsprzedać :(
    Odsprzedać by pewnie odsprzedał, z tym, że musiałbyś go odpowiednio tymi dutkami podlać ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Odsprzedać by pewnie odsprzedał, z tym, że musiałbyś go odpowiednio tymi dutkami podlać ;)
    Serio nie sprzeda, proponowałem mu sporo dutków ale się uparł i co zrobić :(

    Druga kwestia... pamiętając ile czasu zajęło mi szukanie wymarzonej e32 wymyśliłem sobie, że może kupię od dobrego znajomego E65, które jest naprawdę wypieszczone, z niskim przebiegiem około 200tyś km, serwis od początku do teraz tylko aso bmw, bezwypadkowe silnik 4.4 benzynka 2002rok i tu pojawia się pytanie do znawców tego modelu... ile to warte orientacyjnie? Mam mu zaproponować cenę i kompletnie nie wiem co mam mu powiedzieć, nie chcę też go urazić jakąś dziwną kwotą, dodam, że ostatni serwis w aso pochłonął ponad 10tyś zł więc... Pytam was :) Druga kwestia to jakie bolączki trapią ten model, typowe przypadłości? Są jakieś rzeczy, które wypadało by zrobić na starcie aby zaoszczędzić sobie w przyszłości nerwów i spać spokojnie? Może ktoś się wypowie :)

Podobne wątki

  1. E32 740 High line
    Przez Mgorski101 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 23:26
  2. [E32] 750i High Line za grosze
    Przez Kafarek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 15:23
  3. Dzieciństwo w latach 80-tych...kto pamięta.
    Przez Bezi w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 02:25
  4. Fotki e32 750 il high line dzieki wszystkim za powitanie :)
    Przez Świrus w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-01-2010, 12:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •