Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 12

W±tek: High Line Zielony kto pamiêta, kto widzia³?

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Sk±d
    Chodzie¿
    Blog
    8

    Post High Line Zielony kto pamiêta, kto widzia³?

    Witam, pojawi³ siê w og³oszeniu High Line z cen± pocz±tkow± 16999z³ gdzie po 3 godzinach handler stwierdzi³, ¿e pracownik siê pomyli³ i wystawi³ ¼le po czym skorygowa³ na 24999 :) Jest film Na YT z tym HL-em nawet, do¶æ stary, jestem ciekaw czy kto¶ mia³ styczno¶æ z tym autem i czy to kiedy¶ ogl±da³ i mo¿e siê wypowiedzieæ. Na moje oko ma sporo braków, ( kieliszki, roletki, zderzak przedni od przed lifta > w opisie bezwypadkowy, pod mask± przy silniku brakuje os³on, za¶lepek tu i tam, brak amortyzatorów maski przedniej, nie wiem co jest z wycieraczk± przedniej szyby, t³umik koñcowy krzywo zamocowany, lub oberwany, skóry maj± rysy tu i tam) sporo smaczków a na ¿ywo ta lista pewnie siê zwiêkszy wyk³adniczo gdzie z rozmowy handlarza wynika, ze auto ok, je¼dzi piêknie, nie ma rdzy i wszystko ok ale na konkretne pytania zero odpowiedzi i mydlenie oczu. Je¶li kto¶ mo¿e co¶ powiedzieæ o tym aucie chêtnie wys³ucham bo nie ukrywam, ¿e mimo wad mam chrapkê :P

  2. #2
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Móg³by¶ link wrzuciæ to by u³atwi³o sprawê

  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Sk±d
    Chodzie¿
    Blog
    8

  4. #4
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Sk±d
    ¦l±sk
    Widzia³em og³oszenie, bra³bym gdyby auto by³o OK, jednak nie mam ochoty na kolejn± 600km wycieczkê by postaæ przy aucie 15min. Zw³aszcza po Twoim opisie - my¶lê ¿e wszystko jasne :) Dodatkowo w opcjach u góry og³oszenia zniknê³o 'bezwypadkowy" , za to w opisie jest, ale na dole jest te¿ formu³ka: "Niniejsze og³oszenie jest wy³±cznie informacj± handlow± i nie stanowi oferty w my¶l art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedaj±cy 0nie odpowiada za ewentualne b³êdy lub nieaktualno¶æ og³oszenia.

    - Zapis ten zosta³ zawarty ze wzglêdu na mo¿liwo¶æ drobnych, ludzkich pomy³ek. Je¿eli zauwa¿ysz nie¶cis³o¶ci, b³êdy napisz lub zadzwoñ do nas a niezw³ocznie je poprawimy."

    Czyli streszczaj±c "piszemy g^wno prawdê, jak kto¶ nam poka¿e ¿e jest inaczej to najwy¿ej poprawimy". Jak kto¶ ma po drodze to mo¿na rzuciæ okiem, ale nie napala³bym siê.
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 01-03-2019 o 10:11

  5. #5
    Vip Vip Awatar ttrol
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Sk±d
    Zgorza³a/Warszawa
    ale¿ to piêkne auto, dobrze, ¿e siê zima koñczy... :)

    Perkozj sprzeda³e¶ swoj± srebrn±?
    pozdrawiam Bartek

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    - Zapis ten zosta³ zawarty ze wzglêdu na mo¿liwo¶æ drobnych, ludzkich pomy³ek. Je¿eli zauwa¿ysz nie¶cis³o¶ci, b³êdy napisz lub zadzwoñ do nas a niezw³ocznie je poprawimy."
    Czyli streszczaj±c "piszemy g^wno prawdê, jak kto¶ nam poka¿e ¿e jest inaczej to najwy¿ej poprawimy". Jak kto¶ ma po drodze to mo¿na rzuciæ okiem, ale nie napala³bym siê.
    Pierwszy wpis w googlach:

    https://bez-wypadkowe.net/showthread...lskie-(Polska)

  7. #7
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Sk±d
    Chodzie¿
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    ale¿ to piêkne auto, dobrze, ¿e siê zima koñczy... :)

    Perkozj sprzeda³e¶ swoj± srebrn±?
    Tak moja posz³a i têskniê jak cholera :( Dutki sie znowu nazbiera³y i szukam czego¶ ciekawego najlepiej odkupi³ bym swoj± ale nie chce mi gad odsprzedaæ :(

  8. #8
    Vip Vip Awatar ttrol
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Sk±d
    Zgorza³a/Warszawa
    och to szkoda, bo w³o¿y³e¶ tam du¿o serca

    ale gie³dakkasyków bogata, mo¿e czas na XXXXXXXXXXXXXXXXXXX :)


    MOD EDIT: Bartek, a bana chcesz? :D
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 22-03-2019 o 14:53
    pozdrawiam Bartek

  9. #9
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Do³±czy³
    Jan 2011
    Posty
    2,647
    BMW
    e2431gt
    Sk±d
    in±d
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Perkozj Zobacz posta
    ...ale nie chce mi gad odsprzedaæ :(
    Odsprzedaæ by pewnie odsprzeda³, z tym, ¿e musia³by¶ go odpowiednio tymi dutkami podlaæ ;)

  10. #10
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Sk±d
    Chodzie¿
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Odsprzedaæ by pewnie odsprzeda³, z tym, ¿e musia³by¶ go odpowiednio tymi dutkami podlaæ ;)
    Serio nie sprzeda, proponowa³em mu sporo dutków ale siê upar³ i co zrobiæ :(

    Druga kwestia... pamiêtaj±c ile czasu zajê³o mi szukanie wymarzonej e32 wymy¶li³em sobie, ¿e mo¿e kupiê od dobrego znajomego E65, które jest naprawdê wypieszczone, z niskim przebiegiem oko³o 200ty¶ km, serwis od pocz±tku do teraz tylko aso bmw, bezwypadkowe silnik 4.4 benzynka 2002rok i tu pojawia siê pytanie do znawców tego modelu... ile to warte orientacyjnie? Mam mu zaproponowaæ cenê i kompletnie nie wiem co mam mu powiedzieæ, nie chcê te¿ go uraziæ jak±¶ dziwn± kwot±, dodam, ¿e ostatni serwis w aso poch³on±³ ponad 10ty¶ z³ wiêc... Pytam was :) Druga kwestia to jakie bol±czki trapi± ten model, typowe przypad³o¶ci? S± jakie¶ rzeczy, które wypada³o by zrobiæ na starcie aby zaoszczêdziæ sobie w przysz³o¶ci nerwów i spaæ spokojnie? Mo¿e kto¶ siê wypowie :)

Podobne w±tki

  1. E32 740 High line
    Przez Mgorski101 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 22:26
  2. [E32] 750i High Line za grosze
    Przez Kafarek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 14:23
  3. Dzieciñstwo w latach 80-tych...kto pamiêta.
    Przez Bezi w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 01:25
  4. Fotki e32 750 il high line dzieki wszystkim za powitanie :)
    Przez ¦wirus w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-01-2010, 11:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •