Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Wątek: [ elektryka] przestał świecić ring w prawej lampie.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64

    [ elektryka] przestał świecić ring w prawej lampie.

    witam.
    jak w temacie,nic więcej nie wiem bo żona jest autem u teściów :razz: i tak mi zakomunikowała.
    po prostu nie świeci w prawej lampie ring ten od świateł długich.nie wiem jak inaczej to opisać.
    czy ktoś ma jakieś pomysły co to może być???[/list]

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    E65 powinna miec w ringu taką małą żarowke halogenowa,cos ok 12v10w,pewnie sie spaliła
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  3. #3
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    no tak na ten temat nie trafiłem bo wpisywałęm ringi w wyszukiwanie.nie pociesza mnie jednak co tam wyczytałem,chociaż z drugiej strony myślałem ,że do wymiany właśnie wspomniany ring...a nie zwykła żarówka.
    ciekawe ile to kosztuje w aso???pytam bo nie mam czasu i mozliwości sam się w to bawic.
    pzdr.
    i dzięki oczywiście.

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Podobno z tymi ringami w E65 jest pierdolnik bo trzeba wyjąć lampę ,a aby ją zdjąć trzeba ściągać połowę zderzaka ... Jak na moje oko jak się kluczami kiedyś bawiłeś - możesz próbować - jak nie to zostaw to fachowcom :)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Kristo
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    141
    BMW
    e65 745ia
    Skąd
    Elblag
    Wymieniałem sam też w prawej to zwykła żarówka tylko w obudowie trzeba ja rozlutować z oprawki wymienić i zgrzać a gotowiec na alegro około 100 zł z obudową

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Witam

    Kolego koszt żarówki to 80 pln tyle kosztowała mnie w intercarsie 2 miesiące temu. Ta żarówka podświetla ringi- ringów się nie wymienia tylko tą żarówkę. W przedliftowej e65 nie trzeba żadnego zderzaka ściągać. Dostaniesz się do niej od komory silnika. 2 miesiące temu spaliła mi się lewa teraz upaliła mi się prawa i czeka mnie wymianka. Nie polecam alledrogo bo często są to podróbki które czasami podobno powodują błąd w kompie więc ja bym nie ryzykował bo stówka drogą nie chodzi. Czas wymiany żarówki jeśli to już robiłeś w granicach 15 minut.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    ale moja jest po lifcie.więc pewnie zderzak do zdjęcia...czyli jak dla mnie dzieńdobry w ASO.pojadę na serwis olejowy to i żarówkę wymienią.może w następnym tygodniu?
    dam znac jak to się zakończyło.
    pozdrowienia wszystkim którzy mi tu pomogli.
    dłuuuugiego weckendu.[/list]

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    witam ponownie.
    nie miałem czasu jeszcze pojawic się w serwisie i w międzyczasie przepaliła mi się druga żarówka postojowa czyli wspomnainy ring w tej samej lampie.co za czort???
    moje pytanie wygląda teraz tak,czy powiniennem kożystając ze zdjętego zderzaka wymienic wszystkie żarówki nawet te sprawne???
    tak tylko pytam bo już mnie to zirytowało ! .

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    A po co ??? jeśli świecą to zostaw je w spokoju. A tak z innej beczki to kompletna porażka z tym zdejmowaniem zderzaka żeby wymienić żarówkę. (nawet koreańce by czegoś takiego nie wymyślili)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •