Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: [ elektryka] przestał świecić ring w prawej lampie.

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Oj wymyślili ...... ;D


    A na marginesie avensisy i laguny 2 na "jednym oku" wymień tam xenon .... ;D ;D ;D

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    ale to BMW i to w najlepszym wydaniu a nie jakieś tam półśrodki!kto to słyszł żeby dla żarówki zdejmowac zderzak???ta marka chyba powoli spełza na szit.../obym się mylił./

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    I tak sobie zmienię na poliftingową nawet gdybym musiał silnik wyciągać do wymiany żarówki :hah: bo mi się zajebi podoba.
    Coolx powiedz mi czy w poliftingowej poprawiła się jakość plastików czy dalej po czasie robią się łaciate i jak wygląda jakość elementów nawiewu, paneli drzwi tzn czy ten grafitowy kolorek z tych elementów nie ściera się tak jak w e65 przed liftingiem?? Zaobserwowałem że co poniektóre egzemplaże mają te elementy w strasznym stanie dlatego u mnie nie raz już pogoniłem pasażerów aby uważali na buty. Jeszcze jedno uwaga na zapachy ambipur ostatnio wylała mi się kropla na nawiew i w tym miejscu lakier zszedł do czarnego plastiku.

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez Adam Maciejewsk
    I tak sobie zmienię na poliftingową nawet gdybym musiał silnik wyciągać do wymiany żarówki :hah: bo mi się zajebi podoba.
    Coolx powiedz mi czy w poliftingowej poprawiła się jakość plastików czy dalej po czasie robią się łaciate i jak wygląda jakość elementów nawiewu, paneli drzwi tzn czy ten grafitowy kolorek z tych elementów nie ściera się tak jak w e65 przed liftingiem?? Zaobserwowałem że co poniektóre egzemplaże mają te elementy w strasznym stanie dlatego u mnie nie raz już pogoniłem pasażerów aby uważali na buty. Jeszcze jedno uwaga na zapachy ambipur ostatnio wylała mi się kropla na nawiew i w tym miejscu lakier zszedł do czarnego plastiku.
    pozwolłem sobie zacytować,bo ciężko mi było spamiętać o co pytasz :)
    rzeczywiście 7-dema po FL to zupełnie inne auto.jest przekozacka.
    moja sztuka to model 2006 rok i pierwsze ręce,więc nie miała się zabardzo kiedy mocno zestarzeć.przebieg oryginalny 100tkm udokumentowany.samochód był bardzo dofinansowany przez poprzedniego właściciela,dlatego jest w rewelacyjnym stanie.
    jeżeli chodzi o elementy o które pytasz muszę się dokładnie przyglądnąć,ale do tej pory nic takiego nie zauważyłem.
    zapachów ogólnie nie używałem w tym aucie,bo jeszcze przepięknie pachnie fabryką.i oczywiście skórkami.co do zapachów typu ambipur to podchodzę z pewną dozą nieśmiałości,po prostu nie lubię jak coś mi się kołacze przed oczami.zresztą po lifcie są trochę inne nawiewy i nie wiem czy to by fajnie wyglądało.
    porobie niedługo fotki i wrzucę do oceny.
    pzdr.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    25
    BMW
    bmw 740 e65 (N62B40)
    Skąd
    w-wa
    Potwierdzam, po lifcie jakość plastików i wielu elementów wyposażenia jest zupełnie innej(dużo lepszej) jakości.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    wloty powietrza oraz panele sterownicze w drzwiach są niemal identyczne jak nie takie same. Kolorek taki sam stąd moje pytanie o jakość tego ustroństwa i czy czasami dalej nie wykorzystywali tych samych elementów co w przedliftingowej. Wiadomo że auto 3 lub 4 letnie w szczególności kiedy ktoś o nie dba nie zdążyło się jeszcze zmęczyć. Ale bardzo mnie interesuje czy zrobili coś z tym bo jakość materiału a w szczególności powłoki lakierniczej na powyżej opisanych elementach w e65 przed liftem to tragedia.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    u mnie nie ma żadnych otarc czy też braków lakieru.poprostu ideał,nóweczka.


    a wracając do tematu,to zrobiłem mały rekonesans z tymi żarówkami postojowymi w ringach.W ASO zażyczyli sobie po 85 PLN za żarówkę,proponują wymienic od razu wszystkie żeby nie bawic się zaraz z tymi które miałyby zostac.także w sumie z robocizną 600PLNów.nie jest za tanio...ale sam nie zrobię tego.jakoś nie widzi mi się ściąganie zdeżaka pod chatą 8/

  8. #18
    Jak chcesz kolego coolx to przyjedź z polski gdzie mieszkasz to sporo taniej Ci się wymieni ;)

    Zmień proszę w avatarze miejsce zamieszkania. Wpisz choćby region...

    W ten sposób w żadną stronę nie mogę Ci pomóc - choćbym chciał
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Jak chcesz kolego coolx to przyjedź z polski gdzie mieszkasz to sporo taniej Ci się wymieni ;)

    Zmień proszę w avatarze miejsce zamieszkania. Wpisz choćby region...

    W ten sposób w żadną stronę nie mogę Ci pomóc - choćbym chciał
    ok.
    proszę bardzo.pochodzę z Suwałk i tak sobie krążę w podlaskim trójmieście , tzn.Suwałki-Białystok-Łomża.

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    25
    BMW
    bmw 740 e65 (N62B40)
    Skąd
    w-wa
    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    wloty powietrza oraz panele sterownicze w drzwiach są niemal identyczne jak nie takie same. Kolorek taki sam stąd moje pytanie o jakość tego ustroństwa i czy czasami dalej nie wykorzystywali tych samych elementów co w przedliftingowej. Wiadomo że auto 3 lub 4 letnie w szczególności kiedy ktoś o nie dba nie zdążyło się jeszcze zmęczyć. Ale bardzo mnie interesuje czy zrobili coś z tym bo jakość materiału a w szczególności powłoki lakierniczej na powyżej opisanych elementach w e65 przed liftem to tragedia.
    Z tego co zauważyłem w moim aucie i porównując oczywiście do pierwszych modeli E65, bodajże wyprodukowanych przed 03.2003 roku zmieniło się naprawdę sporo.
    Podkreślam, że to co piszę to tylko moje obserwację, żadnych badań jakościowych oczywiście nie przeprowadzałem.
    1. Jakość skór w całym aucie, a przede wszystkim na podłokietnikach
    2. Pstryczki elektryczki nie tracą koloru i nie wycierają się napisy.
    3. Skóra na kierownicy nie traci koloru i nie występują paskudne przebarwienia.
    4. Brak desek rozdzielczych i wykończeń w paskudnym granatowym kolorze.

    Jedyna rzecz, którą zauważyłem że została z marnej jakości wycierającego się tworzywa, to kratki wlotów powietrza na słupkach drzwiowych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •