Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59

Wątek: Witam

  1. #31
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    Cytat Zamieszczone przez BERNI1983 Zobacz posta
    Ja czuję klimat german style'u, a więc dla mnie to jedyne słuszne rozwiązanie
    Sorki, ale z czym ta E65 przypomina GS? Ja ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale IMO gleba i duże koło to jeszcze nie GS.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    To nie jest żaden GS no chyba że ten z PRLu, czyli skrót od Gminnej Spółdzielni :)
    Dla mnie to zalatuje dupowozem pod wiejską zabawę czy dyskotekę ,jak kto woli.
    7er to nie seria do takiego "tuningu" no, ale skoro właściciel tego auta miał taką radość twórczą i mu się podoba to niech się męczy na tym zawiasie i tych papuciach.
    Bardziej by to do Hondy Civic pasowało, a tu to jest "nowoczesność w domu i zagrodzie". :)

  3. #33
    Początkujący Użytkownik Awatar BERNI1983
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    58
    BMW
    E32 740i ; E65 745d
    Skąd
    Kotlin
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    To nie jest żaden GS no chyba że ten z PRLu, czyli skrót od Gminnej Spółdzielni :)
    Dla mnie to zalatuje dupowozem pod wiejską zabawę czy dyskotekę ,jak kto woli.
    7er to nie seria do takiego "tuningu" no, ale skoro właściciel tego auta miał taką radość twórczą i mu się podoba to niech się męczy na tym zawiasie i tych papuciach.
    Bardziej by to do Hondy Civic pasowało, a tu to jest "nowoczesność w domu i zagrodzie". :)
    A czym jest według Ciebie GS? Bo o ile ja wiem to priorytetem jest nisko, ciemno i szeroko. A czy to będzie ten model czy jakiś inny to nie ma najmniejszego znaczenia.

  4. #34
    Początkujący Użytkownik Awatar BERNI1983
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    58
    BMW
    E32 740i ; E65 745d
    Skąd
    Kotlin
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    To nie jest żaden GS no chyba że ten z PRLu, czyli skrót od Gminnej Spółdzielni :)
    Dla mnie to zalatuje dupowozem pod wiejską zabawę czy dyskotekę ,jak kto woli.
    7er to nie seria do takiego "tuningu" no, ale skoro właściciel tego auta miał taką radość twórczą i mu się podoba to niech się męczy na tym zawiasie i tych papuciach.
    Bardziej by to do Hondy Civic pasowało, a tu to jest "nowoczesność w domu i zagrodzie". :)
    Piszesz że 7-er się nie nadaję na GS? Tu masz przykład mojej drugiej siudemy. I nie piszcie bzdur że seria siedem nie nadaję się na GS.

  5. #35
    Banned
    Dołączył
    Sep 2018
    Posty
    162
    BMW
    E66 735LI /E46 325i SMG/ E60 M5
    Skąd
    Łódź/Wrexham UK
    Kolego fajnie wyglada, miło popatrzeć na coś innego niż seria , tobie jak się podoba to najważniejsze :) to tak jak z kobietami nikt rudych nie chce , ale podobno są najlepsze w łóżku :)

  6. #36
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Berni, proszę nie odbieraj mojej wypowiedzi negatywnie, ale jak wg Ciebie czarne niepasujące do budy koło, do tego gwint i ciemne auto, ma być wyznacznikiem GS to sorry ale musisz trochę jeszcze poeksperymentować, bo puki co IMO jest to zrobione na siłę i pasuje bardziej do stance itp.

    Co do E32, też się przyczepie ;) Pakować jak najszersze koło byle tylko było szeroko to sorry ale sztuka dla sztuki. Zamiast dać 1-1.5" mniej i do tego mięsista oponę, żeby te szerokości pokazać, to jest wystające wiadro z naciągniętym kondomem, ani to nie wygląda na szerokie ani nie daje bezpieczeństwa. O negatywach, które robią z auta pokrakę już nawet nie wspominam.

    Obserwuję germańskie forum i widzę, że coraz więcej ludzi odchodzi od tych pedalskich naciągów na rzecz męskich szerokosci.

    Jak już wyżej wspomniane, nie odbieraj tego personalnie, tylko takie moje zdanie na temat szeroko/nisko - a czy ciemno to już mało ważne ;)

    BTW
    czemu nie masz tematu E65 na germańskim forum, skoro mówisz że to GS ? ;)
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 19-06-2019 o 09:19
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Zgadzam się. Pedalskie naciągi to nie to. Oponę zdejmie tylko, koło wystaje. Poza tym w GS to raczej się rant liczy, a nie jakieś płaskie wielkie czarne dekle.

  8. #38
    Początkujący Użytkownik Awatar BERNI1983
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    58
    BMW
    E32 740i ; E65 745d
    Skąd
    Kotlin
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Berni, proszę nie odbieraj mojej wypowiedzi negatywnie, ale jak wg Ciebie czarne niepasujące do budy koło, do tego gwint i ciemne auto, ma być wyznacznikiem GS to sorry ale musisz trochę jeszcze poeksperymentować, bo puki co IMO jest to zrobione na siłę i pasuje bardziej do stance itp.

    Co do E32, też się przyczepie ;) Pakować jak najszersze koło byle tylko było szeroko to sorry ale sztuka dla sztuki. Zamiast dać 1-1.5" mniej i do tego mięsista oponę, żeby te szerokości pokazać, to jest wystające wiadro z naciągniętym kondomem, ani to nie wygląda na szerokie ani nie daje bezpieczeństwa. O negatywach, które robią z auta pokrakę już nawet nie wspominam.

    Obserwuję germańskie forum i widzę, że coraz więcej ludzi odchodzi od tych pedalskich naciągów na rzecz męskich szerokosci.

    Jak już wyżej wspomniane, nie odbieraj tego personalnie, tylko takie moje zdanie na temat szeroko/nisko - a czy ciemno to już mało ważne ;)

    BTW
    czemu nie masz tematu E65 na germańskim forum, skoro mówisz że to GS ? ;)
    Nie odbieram tego osobiście, ale obrażanie ludzi których się nie zna, jechanie im od wieśniaków czy choćby od pedalskich naciągów chyba nie powinno mieć miejsca. Tym bardziej z ust "kierowców siudemek ". Jak już pisałem nie spinam się bo mam to w dupie co inni piszą na temat moich aut, w końcu są moje i za moje . A co do stylu GS to każdy widocznie widzi to inaczej. A to że są w tej chwili czarne koła to nie znaczy że tak zostanie.

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Cytat Zamieszczone przez BERNI1983 Zobacz posta
    Tym bardziej z ust "kierowców siudemek ".
    No to nie usłyszałeś tego z ust kierowców siudemek, tylko od kierowców siódemek :D Wszystko gra :)

    Berni, ale co by nie gadać, to te felgi do tego E65 pasują jak swini siodło

  10. #40
    Początkujący Użytkownik Awatar BERNI1983
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    58
    BMW
    E32 740i ; E65 745d
    Skąd
    Kotlin
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    No to nie usłyszałeś tego z ust kierowców siudemek, tylko od kierowców siódemek :D Wszystko gra :)

    Berni, ale co by nie gadać, to te felgi do tego E65 pasują jak swini siodło
    Siudemek było celowe dlatego w cudzysłowiu. Tak jak pisałem koła tylko w tym sezonie zostają czarne. Na przyszły rok będą srebrne. A wracając jeszcze do czarnych kół, wiecie dobrze że zdjęcie nigdy nie odzwierciedla tego co może zobaczyć oko. Na żywo na prawdę nie wygląda aż tak tragicznie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •