Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Wątek: Witam

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Podtrzymałem żart :)

    Dobrze, Bernie, tylko czy to chodzi o to aby nie wyglądało aż tak tragicznie, czy chodzi o to żeby wyglądało dobrze? I żeby każdemu szyje wykręcało za Twoim autem? I żeby było ładnie.

  2. #42
    Początkujący Użytkownik Awatar BERNI1983
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    58
    BMW
    E32 740i ; E65 745d
    Skąd
    Kotlin
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Podtrzymałem żart :)

    Dobrze, Bernie, tylko czy to chodzi o to aby nie wyglądało aż tak tragicznie, czy chodzi o to żeby wyglądało dobrze? I żeby każdemu szyje wykręcało za Twoim autem? I żeby było ładnie.
    Napisałem tragicznie bo wszyscy tutaj tak uważają. Według mnie wygląda zajebiście, a jak będą srebrne to będzie rozpierdol.

  3. #43
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    @Berni, pisząc w ten sposób o naciągach nikogo celowo nie obrażam, ale tak to niestety wygląda i kojarzy mi się z chloptasiem w rurkach, który nie ma pojęcia o niczym i ładuje na 10" oponę 215 myśląc, że jest cool i wszyscy będą bić brawo. Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, a obserwując jak wyglądają auta robione w GS to moda się zmienia, całe szczęście na plus.

    Patrząc na Twoje auta widzę, że grosza nie szczędzisz, więc tym bardziej powinieneś robić to z głową. Ale to tylko moje zdanie, a auta Twoje.

    Pozdro i radości z jazdy życzę :)
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  4. #44
    Początkujący Użytkownik Awatar Osama
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    96
    BMW
    E38 730i Manual
    Skąd
    Kraków
    Mi na kole z poprzednich zdjęć dużo bardziej się podobała. Miałem czarne koło i czegoś mi ciągle brakowało w wyglądzie i najlepszym posunięciem w tym sezonie było przemalowanie na srebrno ale każdy ma swój gust.
    Ogólnie dobra bawara jest w tym setupie ale ciekawi mnie jakby wyglądała gdyby tylko zmienić jej koła na te poprzednie. Pozdro

  5. #45
    Początkujący Użytkownik Awatar BERNI1983
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    58
    BMW
    E32 740i ; E65 745d
    Skąd
    Kotlin
    Cytat Zamieszczone przez Osama Zobacz posta
    Mi na kole z poprzednich zdjęć dużo bardziej się podobała. Miałem czarne koło i czegoś mi ciągle brakowało w wyglądzie i najlepszym posunięciem w tym sezonie było przemalowanie na srebrno ale każdy ma swój gust.
    Ogólnie dobra bawara jest w tym setupie ale ciekawi mnie jakby wyglądała gdyby tylko zmienić jej koła na te poprzednie. Pozdro
    Tak jak już pisałem, czarne będą tylko w tym sezonie. Później będą srebrne. Co do kół, to tamte były 22' i nie dało by rady tak zejść na dół z gwintem. A tak w ogóle to robię auta w Hartge, tak więc musiały być takie koła. Dokładka Hartge do zderzaka czeka sobie jeszcze na przyklejenie i lakier.

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Ej, a jaki sens jest w takiej limuzynie pchać twarde zawieszenie jakim jest gwintowane, cienkie placki gumowe na felgi i poniżać auto do granic możliwości tak że ciężko tym jeździć. Gokartem to i tak nigdy nie będzie, wyścigówką także, na tor się nie nada, do driftu się nie nada, na drag race... no może... do jazdy codziennej się nie nadaje. Na dziury się nie nadaje. Do wożenia ludzi też się nie nadaje, bo trzeć będzie... Jakiś umiar trzeba mieć, złoty środek. Jestem przeciwnikiem wielkich gleb.

  7. #47
    Początkujący Użytkownik Awatar BERNI1983
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    58
    BMW
    E32 740i ; E65 745d
    Skąd
    Kotlin
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Ej, a jaki sens jest w takiej limuzynie pchać twarde zawieszenie jakim jest gwintowane, cienkie placki gumowe na felgi i poniżać auto do granic możliwości tak że ciężko tym jeździć. Gokartem to i tak nigdy nie będzie, wyścigówką także, na tor się nie nada, do driftu się nie nada, na drag race... no może... do jazdy codziennej się nie nadaje. Na dziury się nie nadaje. Do wożenia ludzi też się nie nadaje, bo trzeć będzie... Jakiś umiar trzeba mieć, złoty środek. Jestem przeciwnikiem wielkich gleb.
    Tak jak pisałem wcześniej według mnie każdy model bmw można zglebować. To jest oczywiście moje zdanie i takie auta mi się podobają, a przede wszystkim uwielbiam takimi autami jeździć. Przecież nie ma co ukrywać ale mamy w Polsce coraz lepsze drogi. Ja przynajmniej nie mam problemu z poruszaniem się po naszych drogach. Co do profilu opony to mam 35 także też nie ma tragedii. Ja rozumiem że większość ludzi z tego forum woli jeździć serią, ale zawsze przecież musi się znaleźć jakas czarna owca . Dla mnie i dla moich znajomych jazda na glebie jest "totalnym roz********m" ( oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu ). Pozdro.

  8. #48
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    uważam że seria nie jest idealna. Żeby nie było. Zobacz np u mnie. Przód mam mocno obniżony, ale na tyle że widać całą oponę i nic nie trze. Tym można jeździć - normalnie. A wygląd super w porównaniu z serią.

  9. #49
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja miałem obniżona e65 delikatnie i wsadzone dystanse i na słoneczkach wyglądało to perfekcyjnie ! Każdy się dziwił ze e65 może dobrze wyglądać ;) Bo nie ma die co czarować ale najpiękniejsze to Ono nie jest ;) Mnie kupiło wygoda i prowadzeniem ;)

  10. #50
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Dajcie chłopu już luz

    Chciał dobrze wyszło jak wyszło nam się nie widzi jemu się podoba i na tym koniec.

    Może dorośnie zrozumie i wspomnij dziadków z forum co mu dobrze radzili
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •