Siemanko,
mały update po roku prawie
Alpina nawija bez problemów kolejne km i daje wielki FUN
Była między innymi w Toskanii oraz Monachium i Buchloe w siedzibie ALPINY /zdjęcia z wyjazdu też gdzieś poniżej/
Co do rzeczy zrobionych przez ten czas /no bo przecież nie potrafię nic nie robić pod siebie w aucie/
- zawieszenie poszło w dół na zestawie dedykowanym H&R o jakieś 35 mm
- dystanse wleciały też HR przód 17mm a tył 25mm
- zmienione hamulce z 375mm na nawiercane 395mm z przodu plus zmiana zacisków na zaciski 4ro tłoki z Alpiny B7 G12 /zaciski pomalowane w kolor ALPINA BLAU 2 / Foto
- tylne tarcze zmienione na nawiercane w ori rozmiarze 370mm /kolor j/w/
- wymieniony nieszczęsny CIC na jednostke Evo ID6 z dotykowym ekranem 10,2" oczywiście Idrive ceramiczny touch żeby pasował do reszty wraz z pełnym dostępem do Connected Drive RTTi i wszystkich innych usług online i remote jakie się da. /Foto wnętrza z Evo na pokładzie poniżej/
- wymienione lampy przednie z Adaptive xenon preLCI na Adaptive Full LED LCI
- wymienione halogeny przód na wersję LED żeby pasowało do lamp
- Wszystkie chromy w czarny połysk
- więcej grzechów nie pamiętam ale wcale ich nie żałuję
Poniżej kilka fotek kolegi #mj_photo_1 i moich
Póki co to na tyle.
Kolejne mody i pomysły w drodze![]()
Pozdro
Oli







Odpowiedz z cytatem

/ ...

/
/o xdrive trzeba dbać /
