Nie wiem czy to będzie miało związek w tym przypadku ale kiedyś miałem podobnie w e38 , że kontrolka od DSc się świeciła wystarczyła kalibracja kąta skrętu.
Nie wiem czy to będzie miało związek w tym przypadku ale kiedyś miałem podobnie w e38 , że kontrolka od DSc się świeciła wystarczyła kalibracja kąta skrętu.