Zamieszczone przez ELVIS To latem zobaczysz skręcane Ja bym założył LMI , na Twoją eksploatację zupełnie wystarczy. Tylko w bananach bym przeprasował sinenbloki na oryginalne , te duże z olejem. Wiem. Teraz mam meyle hd. można kupić ori tuleje. Jaki mają nr?
Zamieszczone przez maciej 750il Wiem. Teraz mam meyle hd. można kupić ori tuleje. Jaki mają nr? http://www.realoem.com/bmw/pl/showpa...diagId=31_0248 Nr 6 z rysunku w linku powyżej. Oryginały ostatnio nawet były tańsze niż LMI (oczywiście po moich rabatach) i są Continental.
Zasady na forum