Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nowy a jednak stary :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar malpa
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    25
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Tarnowskie Góry

    Nowy a jednak stary :)

    Siemanko, jestem "nowy" a jednak stary ponieważ juz pare dobrych lat temu bylem na forum lecz konto gdzieś sie zapodzialo. Odkupiłem swojego longa e38 740 po prawie pięciu latach, chłopaki z Śląska beda kojarzyli samochód z zlotu na DSD w Bytomiu z dosc glosnymi wydechami i stylingach 176. Pozdrawiam wszystkich :)

    Ostatnio edytowane przez malpa ; 18-01-2019 o 23:28

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Siemano
    Jakie to uczucie odkupić swoje auto po pięciu latach ? Czy jest teraz w dużo gorszym stanie czy jednak było bardzo szanowane ?

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M



    long zawsze na pro-psie

    Byłem na tym zlocie ale auta nie kojarzę
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar malpa
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    25
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Siemanko opowiem jak wyglądała sytuacja z odkupieniem e38Dostałem wiadomość od bylej zony właściciela auta ze padla mu skrzynia i chce sprzedać (dziekowac ze pamietala moje słowa jak mowilem by napewno dali znac jak beda chcieli ja sprzedać), dostałem numer telefonu iiiii odrazu zadzownilem wypytac co i jak, pare dni czekałem na zdjecia, wkoncu dostałem i pierwsza mysl, musi wrocic do mnie pojechalismy wstępnie zobaczyć longa co i jak wyglada, slowa mojej kobiety "nie napalaj się odrazu" ale jak tu się kurła nie napalac na widok swojego auta sprzed 5lat, auta jak auta ale e38 w longu z fałką to juz nie auto a cos więcej. Poogladalem, powiedział mi co ja boli, dogadalismy cenę iii kupilem auto zostalo u niego przez kolejne pare dni następnie przyjechałem i przykulalem ją do siebie, 70km takze rzut beretem Teraz trochę o aucie, zrobil nią przez niecale 5lat 8500km, także sklep bulki kosciol dom z rzeczy ktore porobil wizualnie to wsadził z przodu czerwone sprężyny dzieki czemu lezy jak nie powiem co, ringi, lampy led z tylu (o dziwo mi sie podobaja bo nie zalatuja wiocha), dokladke alpiny, navi 16x9 jednak uszkodzona bo padl piksel dziala lecz nie świeci ekran dodal gratis 4x3 sprawne, moje stylingi 176 sprzedal lecz za to wstawił swiezo po renowacji stylingi 95 na nowych oponach, tlumiki z tylu trochę pomodzil, wsadzil pomarańczowe kierunki to chyba tyle z rzeczy które wizualnie pozmienial. Teraz sprawa mankamentów, skrzynia jak wspomniałem, wsteczny hula, i jak jej sie zachce to pojedzie max 200m do przodu i wywala getribenotprogram, podsufitka zaczela z tylu wisieć, leciutko pekniety zderzak przod po wjechaniu na swiatlach w hak auta z przodu oraz na drzwiach od kierowcy ruda zaczela wychodzić powoli szukac skrzyni, w aucie mam 5hp24, fizycznie w garażu lezy od kumpla 5hp30 ale malo kto chce sie za to zabrac stad szukam powoli 5hp24 i plugandplay wsadzic. Blacha po skrzyni i autko na sezon gotowe. Pozdrawiam. Ps. Historia tak zatoczyla kolo, i nie był to przypadek ze do mnie wrocila, uczucie naprawdę nie do opisania.

    Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez malpa ; 25-01-2019 o 09:30

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No to bajka.

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cześć małpa .

    Gratulacje , wpadaj na wiosne na spoty do Bytomia.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar malpa
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    25
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Cześć małpa .

    Gratulacje , wpadaj na wiosne na spoty do Bytomia.
    Siema siema Chopie, wpadnę napewno i to nie raz tylko ją ogarnę :) jak będzie Ci mrugala zolta taksowka opel zafira to bede ja hehe Pozdrowki

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Cześć małpa .

    Gratulacje , wpadaj na wiosne na spoty do Bytomia.
    Jo się pytom, kaj jest Bytom. Bo w Bytomiu BMW tanie, za złotówka się dostanie. :)
    Sorki za ot

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar malpa
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    25
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Panowie mam zaklepana skrzynie do swojej e38 tylko pytanie czy jesteście w stanie mi powiedzieć czy 5hp24 ma jeszcze jakies inne jakby to nazwac "wewnętrzne" numery? Czy mam się sugerować tylko typowym oznaczeniem skrzyni? Z góry dzięki za odpowiedź

    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 20-02-2019 o 08:09

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar malpa
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    25
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Siema siema, dawno tu nic nie pisalem a pare rzeczy sie pozmienialo, auto na chodzie w sensie skrzynia wsadzona juz jakis czas temu, malo co jezdze z racji ze stoi spokojnie w garazu i czeka na blache i lakier. Z rzeczy które wymienilem/porobilem na obecna chwile to wyrzucilem wieś lampy led z tylu, wsadzilem polifty, zderzak z zaslepka na hak zmienilem na poliftowy oczywiście bez klapki na hak bo to byl główny zamiar, kupilem styling 176 czyli come back do tego co było, nowe opony na tył, wyrzucilem nawi 16.9 z racji ze byl piksel po całości i nie swieci i wsadzilem 4.3 i ch*****j dalej nie hula wrr, olej oczywiście wymieniony, laczniki tlumikow ponieważ przy robocie skrzyni wypadalo to odrazu ogarnac bo nie wygladalo to za dobrze. Z rzeczy które kupilem i czekaja na montaz w trakcie lakierowania to nowe klosze do halogenow, nowe klosze do lamp, nowe emblematy na maske i klape, blende na tyl us, biale kierunki, listwy na przedni zderzak z racji ze moje sa popękane, przednie szyby na ciemno, dystane okolo 15mm przod oraz tyl max 20mm, dla janusza kolo jest kozak sztosiwo ale dla mnie by bylo idealnie musi wjechać dystans. Auto w połowie września jedzie na lakiernie takze do tego czasu dokompletuje resztę gratow by juz pozniej wyjechać na gotowo. Ringi mialy isc na hasiok ale gdy bede wkladal nowe klosze to odrazu wrzuce krzyze, jak bedzie wygladalo ok przy calej mojej wizji czyli przod również us to zostaje, jesli będzie kapa to ida na hasiok. Grill zostaje w chromie, nawet przeszlo mi przez myśl by kupic z 750 caly chrom, bedzie gotowa po lakierniku to zobacze jaka będzie wizja bo moze coś do czegoś nie pasować a chce ją dobrze zrobić.

Podobne wątki

  1. [E65/66] Nowy ale stary użytkownik :)
    Przez Loszka w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-10-2015, 18:27
  2. Nowy, ale stary :) ale żadne BMW
    Przez 728i w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 13-08-2015, 23:59
  3. [E65/66] Nowy Ale Stary
    Przez DamB535 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-02-2014, 10:21
  4. [E38] jestem nowy ( nowy ? hm... ale fajnie a myslałem że stary :) )
    Przez TOM123 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2013, 20:26
  5. Nowy stary MOTUL
    Przez coboss w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-11-2010, 08:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •