Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    9
    BMW
    728i
    Skąd
    Łódź

    Post Witam

    Witam, jestem nowy na forum i rozglądam się za 728 w najbogatszej opcji jaka możliwa czyli long, wszystko w elektryce, rolety, szmery bajery itd.

    Więc jak ktoś ma coś czego szukam, zapraszam na PW :)
    Ostatnio edytowane przez Vojtek96 ; 14-01-2019 o 08:52

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    9
    BMW
    728i
    Skąd
    Łódź
    Przyzwoita, ale szukam troszeczke bogatszej, czyli grube szyby, elektryczna/podgrzewana tylna kanapa, roletki, wejście aux no i fajnie by było jeszcze jak by było z gazem. Niestety wiem, że takich aut jest bardzo mało ale jestem w stanie odpowiednio zapłacić za taki okaz :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    123
    BMW
    E32 3.0 r6
    Skąd
    Nidzica
    Zerknij na wyposażenie mojej 2.8. Niestety lub stety bez skóry.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    9
    BMW
    728i
    Skąd
    Łódź
    tomdyd - wyposażenie nie jest złe, aczkolwiek jestem troche wybredny i chciałbym mieć coś takiego "łał" w siódemce której szukam. Często widze na olx lub otomoto 728 z takim wyposażeniem jak szukam, nawet w longu widuje ale wtedy słabo wyposażona - mozna znaleźć ale niestety są albo zmęczone, albo po przygodach, albo ktoś dorobił 4 kominy z tyłu, felgi nie z tego świata, zawiecha beton itd, itd więc nie chciałbym drugie tyle za które kupie, inwestować w odgruzowanie takiego auta. Szukam takiego tylko w stanie fabrycznym, bez grama rdzy, bez tjuningów, tak jak wyjechała z fabryki tak pozostała.

    gregg- obczaiłem twoje autko, fajny kolor ale generalnie skóra musi być według mnie ;p przynajmniej taki mam kaprys, wysiedziałem się już wystarczająco w materiałach/welurach w e34 i rzeczywiście skóra robi robote, no i brak tego wyposażenia które misie jak ja lubią :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •