Cytat Zamieszczone przez jacek44 Zobacz posta
LukiPL przeczytaj mój temat trochę niżej od twojego "M30 przerywa i szarpie na benzynie", u mnie problemem okazał się wadliwy wtryskiwacz benzynowy. Wymieniałem wszystko jak leci bez efektów. Udało się zdiagnozować jak podczas pracy silnika ściągałem po kolei wtyczki z wtryskiwaczy. Przy 4 wtryskiwaczu nie było różnicy. U mnie był jakiś problem z elektryką wtryskiwacza, jakieś zwarcie. Przez chwilę pracował ale nagrzewał się a wtedy nie podawał benzyny. Spróbuj w ten sposób będziesz miał jakiś obraz. Ewentualnie jak piszesz że po odpięciu dowolnych dwóch przewodów różnicy nie było w pracy na pb, to jeszcze mi przychodzi na myśl problem z ciśnieniem paliwa. Zrób test pompy - odepnij przewód zasilający pod maską, włóż go do większej butelki i zmostkuj pin 30 i 87 od pompy paliwa. Przez 30 sekund powinno podać minimum 875ml paliwa. Moja pompa podała w 30 trochę ponad litr. Druga sprawa to regulator ciśnienia paliwa. Może on się uszkodził i nie robi dobrego ciśnienia? Zaciśnij za nim przewód powrotu benzyny i zobacz czy podczas pracy jak nabije się ciśnienie na listwie to coś pomoże? Coś mi tu wygląda, że na listwie jest za małe ciśnienie żeby 6 wtrysków podawało paliwo. Dlatego jak odepniesz obojętnie które dwa przewody zapłonowe to nie widać różnicy.
Czytałem niedawno ten wpis, dzięki za pomysły, na pewno sprawdze. A co ze spalaniem benzyny, bo wskaźnik benzyny w oczach spada, i strasznie kopci. Jak nie ma prawidłowego ciśnienia to też więcej pali?