Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ elektronika] zamek bagażnika przestał działać

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław

    [ elektronika] zamek bagażnika przestał działać

    witam serdecznie! Dawno nie miałem problemów z autkiem to się coś stać musiało :] Mój problem polega na tym ,że dzisiaj zostawiłem autko na 12h na pokojówkach, zapomniałem wyłączyć.. co oczywiście poskutkowało rozładowaniem aku prawie do zera, nie mogłem zamknąć autka z pilota więc zamknąłem centralnym z bagażnika. Potem odpaliłem autko na klemy (wcześniej odpiłem akumulator). Przejechałem się i ku mojemu zdziwieniu coś zaszumiało z tyłu na garbie, okazało się ,że bagażnik jest otwarty, więc prawym na konsoli lecę błędy jest błąd ,że bagażnik jest otwarty, no więc chciałem go zamknąć opuszczam klapy z góry na dół nic.. hmm zacząłem grzebać i dalej nic, bagażnik nie da się zamknąć ani centralnym ani kluczykiem odstaje do góry jak w pozycji gdy klikniemy przycisk bagażnika na kluczyku (leciutko do góry) próbowałem go docisnąć zamknąć ręcznie i nic.. Pomóżcie bo autko zostało z otwartym bagażnikiem..
    e32 v8 manual

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Spróbuj naładować akumulator. Wydaję mi się , że bateria jest słaba albo któraś klema luźna też tak kiedyś miałem, że bagażnik nie chciał się zamknąć .

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Im dłużej tu jestem tym bardziej niesamowite historie słyszę :D przecież komputer od razu po ruszeniu powinien Cię powiadomić, że jedziesz z otwartym bagażnikiem? :shock:
    Jakaś reakcja jest jak dusisz przyciski? Słyszysz żeby siłowniki reagowały itd? Czy jest totalna cisza?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    była totalna cisza ale już jest ok, zawiesił się siłownik zamka tak ,że nie dostawał impulsu el. dzisiaj pogrzebałęm przy nim trochę i się odwiesił i jest ok. dzięki za pomoc :)
    e32 v8 manual

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Polska metoda na niego to zdzielić pięścią w bagażnik :D (od wewnątrz) i też chwyta ;]
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •