Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [blacharskie] pytanko...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław

    [blacharskie] pytanko...

    Panowie jak jest mocowany znaczek na tylnej klapie ten z modelem np: 735 i 750 iL? klej , kołki... Musze pozbyć się swojego znaczka bo mnie w%^##$% i straszy wiochą...
    Poprzedni właściciel wielbił tuning znaczkowy i z 735i zrobił 750i o zgrozo..... Trzyma się je&^$%^$%^iec ani drgnie i nie wiem co robić.... macie jakieś pomysły???

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ja bym Ci proponował skontaktować się z poprzednim właścicielem.

    Mógł użyć po prostu kleju, ale jakiegoś toksycznego specyfiku, co się wżera w lakier samochodu.
    Widziałem takie praktyki, potem lakier tam wygląda jak skóra z poparzeniami II stopnia.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #3
    W e38 oznaczenia są na taśme dwustronną. W e32 chyba też ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    W e38 oznaczenia są na taśme dwustronną. W e32 chyba też ;)
    W oryginale i normalne tak, ale kto wie co mógł zrobić z logiem (pewnie z allegro).
    Nieraz widziałem co ludzie w autach wymyslą - i nie mówię tu o sprzęgle ze sznurka od rolniczej snopowiązałki
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    logo jest oryginał jednak martwię się ze wziął je na jakiś klej.... znaczek "L" był na taśmie to widać było od razu ale ten 750i jest równiuteńko z lakierem... mein Got...

    co do właściciela to sam nawet nie wiedział gdzie miał awaryjne odłączanie alarmu...

  6. #6
    No to jeśli klepnął to na jakiś super glue to może z lakierem odejsć :/ Może spróbuj czymś cieniutkim, np podcinaj żyletką pod oznaczenie. Najwyżej porysujesz troche lakier, ale może uda się to potem spolerować. Innej metody nie widzę :/
    W ostateczności swap silnika do 5.0 żeby się zgadzało z tym co na klapie ;D Ale to już chyba lepiej klape polakierować jak się nie da bez większych strat usunąć znaczka ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    ...
    W ostateczności swap silnika do 5.0 żeby się zgadzało z tym co na klapie ;D Ale to już chyba lepiej klape polakierować jak się nie da bez większych strat usunąć znaczka ;)
    Lepiej juz te V12 zainstalować pod maską :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez bmwe
    co do właściciela to sam nawet nie wiedział gdzie miał awaryjne odłączanie alarmu...
    Ja tez nie wiem jak awaryjnie go odłączyć ;D

    A co do kleju, to te gówna typu super glue powodują reakcje z lakierem, głęboko się wrzerają tworząc lekkie jakby spienienie. Przepolerowanie tego nic nie da - trzeba odmalować, ale może tu jest normalniejszy klej.

    A swoją drogą - to spróbuj jeszcze podgrzać znaczek - może ten klej zmięknie i łatwiej puści (z naklejkami i foliami to skutkuje).
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    idę walczyć z tym znaczkiem... a co do swapu to jak go nie odkleję to szukam silnika ;D a co....

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez bmwe
    idę walczyć z tym znaczkiem... a co do swapu to jak go nie odkleję to szukam silnika ;D a co....
    zmień se maske - zajmie ci to godzinę, a piwkami ze 3-4 godzinki
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •