Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
Ale niby pisze że to on zrobił 80tyś ostatnie tym autem.Szarpanie może być od konwertera,to nie problem zrobić.Moja też poszarpuje sobie tak już 2 lata.To przypadłość 750.Ale wg.mnie to auto za tanie jest.Coś w nim tkwi,pytanie co.Może cena +vat ? Może ulep z 3 aut.Bądz czujny jak będziesz to brał.Bo cene ma jak za gołe 730d i to chyba nie.Te przewody od oleju to raczej mu się rozwaliły ze starości.Ja też zmnieniałem ich,bo zaczęły cieknąć na połączeniu metalu i gumy.To też przypadłość 750i
Niby autem jeździł jakiś dyrektor PEkO później on je odkupił, wtryski były wymieniane ale jeszcze w starym silniku ,
Ma fakturę na ten nowy silnik oraz dostęp do całej historii pojazdu Z ciekawości może podjade je obejrzeć mam blisko