
Zamieszczone przez
jaro5
Ale niby pisze że to on zrobił 80tyś ostatnie tym autem.Szarpanie może być od konwertera,to nie problem zrobić.Moja też poszarpuje sobie tak już 2 lata.To przypadłość 750.Ale wg.mnie to auto za tanie jest.Coś w nim tkwi,pytanie co.Może cena +vat ? Może ulep z 3 aut.Bądz czujny jak będziesz to brał.Bo cene ma jak za gołe 730d i to chyba nie.Te przewody od oleju to raczej mu się rozwaliły ze starości.Ja też zmnieniałem ich,bo zaczęły cieknąć na połączeniu metalu i gumy.To też przypadłość 750i