Kochani - jak zwykle proponujê Wam udzia³ w tym piêknym projekcie jakim jest Szlachetna Paczka.

Baza rodzin jest ju¿ otwarta - mo¿ecie wybieraæ rodzinê https://www.szlachetnapaczka.pl/wybo...lace=heroimage

i wstawiæ tu jak±¶ propozycjê :) .

Rodzinê, któr± ja chcê Wam w tym roku zaproponowaæ to niepe³nosprawny starszy pan Adam.

Jeszcze nie zosta³ odwiedzony przez Wolontariusza, którym prawdopodobnie zostanê ja, bo w tej edycji wszystko jako¶ tak pod górkê, szczególnie je¶li chodzi o Wolontariuszy.

Ten pan, o którym mówiê te¿ mia³ zawsze pod górkê ... Tak¿e w paczce. Ju¿ od 2 edycji kombinujemy (ale jako¶ ma³o skutecznie) by pomóc mu w codziennym wstawaniu z ³ó¿ka i przesiadaniu siê na wózek inwalidzki. Teraz opiekuje nim siê siostrzenica i znacznie im obojgu u³atwi³o by to ¿ycie .

Koszt nie jest jaki¶ olbrzymi ale dotychczasowi Darczyñcy obiecywali (nawet w kartkach ¶wi±tecznych do³±czanych do paczek), ¿e podno¶nikiem zajm± siê po finale. Nawet brali dane do wysy³ki od Wolontariuszki - podno¶nik nigdy jednak nie dotar³.

Do tego by ten temat siê powiód³ potrzebnych jest kilku stanowczych panów , którzy d¼wign± ten temat.
.

To jak powalczymy?


ps. mam inne ju¿ dane do przelewu. Wola³abym, by zbiórk± kto¶ inny siê zaj±³.