Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Polacy w Holandii....

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow

  2. #2
    7ka
    Gość
    przerazajace

    1. znajomosc jezyka.. podstawy angielskiego...

    2. BMW ze szczotka w silniku :shock:

    i dziwimy sie ze jestesmy zatrzymywani itp... ile wypadkow robia Polacy... ostatnio stalem w korku bo jakas furgonetka wjechala znowu pod prad na autostrade... oczywiscie miala PL..

    jadac do PL stalem w korku przy granicy po Niemieckiej str.. bo kierowca polskiego tira nie zmiescil sie i przycelowal w roboty drogowe... :o

    taka jest prawda ze wielu z PL dostaje jakies frustracji ,podniecenia w innym kraju... stad te bledy? glupota? brak mo slow..

  3. #3
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    dla mnie żenujące, az wstyd takie cos oglądać ... ale niestety taka jest prawda.

    Dobrze ze niewidzicie co sie dzieje w UK nieraz ... ten to chociaż jechał BMW (ze szczotą) a tutaj niektórzy wożą sie maluchami albo starymi skodami 105 :/ i na autostradach tez pod prąd jezdżą :/

    nieraz az wstyd się przyznać, że sie jest POLAKIEM

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Cytat Zamieszczone przez FuBu
    nieraz az wstyd sie przyznac ze sie jest POLAKIEM
    Niemal zawsze jest wstyd... A szczotka była wypasiona ;D chyba tez taki tuning przeprowadzę :D

    Ale jedna rzecz w tym jest dobra kolejny niebezpieczny złom znikł z dróg Europy ;)
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    szczotka to chyba taka rozporka ;) heheh zenada!!!!!!!

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ch.. z tą szczotką do teraz nie wiem o co im poszło?! Za co zabrali auto? Za szczotkę i baniak pewnie od spryskiwaczy (nie poznałem :D) to że koleś zrobił wiochę, nie znaczy, że za nic można komuś zrobić taką szajbę w środku nocy zostawić rodzinę z małym dzieckiem na ulicy tysiące km od domu. Jedyna prawdziwa żenada to kret policjant który od razu zamówił lawetę. Kot służbista się trafił. PS. Jakie chcieli papiery? To tak na przyszłość jak bym jechał, myślałem, że przepisy są spójne w UE i nie trzeba mieć więcej dokumentów jak w PL przy sobie
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ja powiem szczerze - troche nie zrozumiałem, bo słabo u mnie z angielskim.

    Gliniarz był strasznym służbistą - tym bardziej że kamera patrzyła mu na ręce, to chciał się popisać jaki to z niego super-glina dla pewnie "niechcianych" przyjezdnych.

    Ale te tuningi w aucie - ....
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Auto na pierwszy rzut oka kibelek, ale to nie znaczy ze technicznie ruina, szczotka wiocha pełna ale amory klapy nie trzymały i pewnie była po to aby podtrzymać ją, a jeżeli chodzi o papiery to ten polak nie miał prawka przy sobie i ktoś gdzieś wysłał je faxem i gliniarz przez krótkofalówke potwierdzał dane ...

  9. #9
    7ka
    Gość
    :x

    Policjant chcial Prawo Jazdy...

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Poprostu kontrola za łamanie przepisów .... brak prawka ....policjant chciał iść na ugodę jeśli przefaxują papier któy "rzekomo" został w domu to go puści ... a oni dwa razy nieczytelny czarny fax ..... chciał dać kasę to się wqrwił

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •