Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Polacy w Holandii....

  1. #21
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    A po zabraniu auta, panna z wytrzeszczem oczu pyta policjanta gdzie jest jakis Coffeshop.

    On na to - po co ?, zeby napic sie kawy ?

    A ona - nie, zeby cos zapalic ......

    Porazka na calej linii.

    Do tego watek z jej dzieckiem - ze ma je odebrac z ambasady - chyba zgubila w czasie wycieczek po coffeshop´ach albo jeszcze lepiej ......
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #22
    To są po prostu efekty wyjazdu za granice bez znajomości języka i tyle. Zapakowali się w auto i ruszyli do "lepszego" świata a tam zonk :/
    Za to kur.. mać tej jednej po polsku bardzo ładnie wyszło :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #23
    7ka
    Gość
    przyjechali sie zjarac :)

    albo przyjechali zjarani na maxa ;D

  4. #24
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Mysle ze ten Coffeshop to jakis wykret, mi ten wytrzeszcz wyglada raczej na jakies prochy ;D

    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krabi_one
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    193
    BMW
    E60 530i
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Mysle ze ten Coffeshop to jakis wykret, mi ten wytrzeszcz wyglada raczej na jakies prochy ;D

    Obrazek
    hehe Sebek świetna robota : :hah: )

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    napiszę jedno... żal mi ich mimo wszystko... to nasi rodacy... tak nas postrzegają... przestańcie się nad nimi jeszcze rozbestwiać...

    fakt1
    pojechali sobie na wycieczkę z dzieckiem, szczyt głupoty z tym autem...

    fakt2
    pojechali do pracy, bo w polsce tylko pewnie mogi klepac biede jak to auto

    fakt3
    koleś bez prawka na obcej ziemii... no comments....

    przykre na max, zawsze uczyłem się i mama auto zadbane bo bałem sie właśnie takiego czegoś...

  7. #27
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez coboss

    No nie wszystko zrozumiałem, wrak ale jak to stwierdził? W PL oddałbym ich do sądu. Od kiedy nic nie znaczący policjant ma prawa takie jak kontroler na przeglądzie technicznym i w dodatku stwierdza jaki jest stan auta na oko? No tak, światła były całe, działały, wszystko to co musi działało! Więc nie miał prawa. Za to że szczotkę miał bo siłowniki nie działały, zbiorniczek przekombinowany itd. To tylko wstyd dla polaków a nie powód aby zabrać auto, tak samo jest z wgnieceniem w karoserii, nie ma przepisu który zabrania mi jeżdżenia lekko przytartym autem, sam mam teraz lekko przytarte nadkole i jeżdżę bo chwilo nie mam kasy a tym bardziej możliwości oddać na kilka dni auta które potrzebuje non stop.

    Jeżeli chodzi o prawo jazdy, to u nas nie mógłby jechać dalej, to był szczyt głupoty a kierowca w niczym nie był lepszy od swojego samochodu. No trudno ale za to go też nie aresztują, że śmierdzi ma wieśniacki dres i się nie goli nie?
    Mial jak najbardziej prawo usunac auto z ruchu drogowego. Jezeli policja stwierdza wg. swojej oceny i doswiadczenia zawodowego, ze w aucie jest cos niezgodne z prawem i cos moze doprowadzic do wypadku z powodow technicznych, to zabiera sie auto na parking, kaze sie go naprawic lub jezeli naprawa jest niemozliwa kaze sobie zorganizowac lawete itp. itd. A , ze dyskusja z tymi ludzmi nic nie dala, policja sama sciagnela pomoc drogowa i tanio ich to nie wyszlo.

    Tirowcy z EU wschodniej moga cos na ten temat opowiedziec, ile razy musieli placic za naprawe lub sami, we wlasnym zakresie naprawiac w Niemczech. Teraz sie juz sytuacja poprawila, przynajmniej u Polakow, teraz te niechlubna slawe przybrali rosjanie, ukraincy, rumuni...
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław


    Kierowca nieodpowiedzialny na maxa... Brak kasy na lepsze auto w żadnym wypadku go nie tłumaczy. Za E36 musiał dać z 5tys a za tę kasę można jeździć sprawnym technicznie autem z 95-97 roku. Poza tym jak można tak zaniedbać samochód?? K..wa miotła w silniki, "bak" z plastikowej butelki (pewnie siadła pompa paliwa bo jeździł wiecznie z pustym bakiem i LPG), wszędzie szpachla, brak stopu - masakra

    Typ niech się cieszy że w pierdlu nie przenocował, tylko w coffe shopie. W ogóle mi ich nie żal, sami sobie to ugotowali

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    I tak ich extra potraktowali.
    Wstyd za takich - jeden taki robi rzeźnię za granicą, a smród idzie po wszystkich rodakach.

    A co do uwagi cobosa - policja ma prawo zatrzymać auto i zabrać dowód rejestracyjny, jeśli stwierdzą zły stan techniczny auta (np. popękane klisze reflektorów, szyba przednia, brak świateł, łyse opony, lub różne opony na jednej osi, i tp.).

    A jechać takim wrakiem w trase do odległego państwa, to porażka.
    Dodatkowo zasłaniać się małym dzieckiem które jest gdzieś w ambasadzie? - co za rodzice, toż to rozbój w biały dzień.

    Bez urazy, ale spotykam czasem cymbałów z zaścianka, co myslą że są super, a jak jakiś problem to najpierw na litość grają ofiary losu, a potem próbują grać jeszcze większych prostaków niż są - takiemu to od razu chce się skopać d... i puścić pieszo na golasa do domu.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  10. #30
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    człowiek ze wsi wyjeżdża , ale wieś z człowieka NIGDY !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •