Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: dźwięk sie wyłącza ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa

    dźwięk sie wyłącza ?

    Mam problem... W pewnym momencie radio potrafi przestac grac tak jak by stacja przestała nadawać 8/ pomaga zmiana stacja ale po chwile dzieje sie to samo, jak włączam i wyłaczam radio to jest ok, ale po chwili znów to samo, pomaga tylko zatrzymanie sie, zamknięcie samochodu z pilota, otworzenie i tyle. W czym tkwi problem ?

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Mi ostatnio tak przywiesiła navi :) GPS był, wytyczył trasę itd ale nie prowadziła mnie... też musiałem się zatrzymać i zrobić to co Ty. Szkoda, że wpadłem na to po ok 200km :D ale spoko mam nadzieję, że to chwilowy problem :/ i się już nie powtórzy
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    hehe dobre :D ja miałem to kilka razy puki co spokój ale kto wie...

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    macie panowie problem ze stykiem na wyjsciu mocy ze wzmacniacza

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    przeczyścić i po problemie ?

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    lus ale ja jestem lamus więc proszę o foto prezentujące co to i gdzie to :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    witam.podpinam sie pod temat,mam to samo z tym radiem jak sie wyłączy to koniec jak przełącze na cd gra bez problemu tylko z tym radiem sie pieprzy,macie panowie jakies pomysły?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    Mi czasem zdarza się tak, że radio (lub CD, bez znaczenia) po prostu co chwilę się restartuje, cały komp gaśnie i uruchamia się na nowo. Odpalenie jeszcze raz samochodu nie pomaga. W końcu przechodzi, do następnego takiego wybryku. Poprawiałem wtyczki we wzmacniaczu, ale nie pomogło. Jakby ktoś wiedział jak to naprawić to byłbym wdzięczny :) Mam podstawowy zestaw audio.

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Tak z ciekawości zapytam. Czy ktoś dobierał się do bebechów tych modułów wzmacniaczy? Albo czy ktoś ma dostęp do schematów tych urządzeń. Byłbym bardzo wdzięczny.

    Sprawa wygląda tak, że chcielibyśmy u kumpla zmienić wzmak, pozostając przy dużej navi. Problem w tym, że razem z tym modułem jest zintegrowany tuner radiowy i chciałbym tylko wpiąć się przed jeszcze zwrotnicami aktywnymi i podać goły sygnał(bez obróbki przez filtry) na wejście zewnętrznego wzmacniacza.

    Czy ktoś się orientuje, czy problem zaniku dźwięku(u kumpla zanika dźwięk niezależnie czy tuner czy cd) to problem już po części analogowej(samej końcówki mocy) czy wcześniej po części cyfrowej?
    U kumpla siedzi duża navi bez dsp, czyli system top hifi bez dsp?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    22
    U mniw znowu jest tak ze mam wlaczone radio cd niewazne jade sobie gra muzyka wiezdzam w dzurke na jezdni wylacza sie dzwiek nieraz na chwile a nieraz na dlugo, rozkminilem ze aby spowrotem zaczelo grac musze stuknac lekko w bagazniku w plastiki z lewej strony(tam gdzie jest ta cala kapela i tv) radio zaczyna grac az do nastepnej dziury hehehe. Co to sie moglo stac??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •