Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: dźwięk sie wyłącza ?

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Masz DSP?

    Czyli rozumiem, że dźwięku nie masz tylko jak słuchasz radia? CD działa cały czas i nie ma przycięć?
    Jak straci się dźwięk, to sprawdź czy tuner wyszukuje normalnie stacje, jeśli tak, to antenę możesz wykluczyć.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar tomi290
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    BMW
    E 38 735 1998
    Skąd
    KBR
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    Masz DSP?

    Czyli rozumiem, że dźwięku nie masz tylko jak słuchasz radia? CD działa cały czas i nie ma przycięć?
    Jak straci się dźwięk, to sprawdź czy tuner wyszukuje normalnie stacje, jeśli tak, to antenę możesz wykluczyć.
    Tak cd działa bez problemu nie przycina a stacje radiowe wyszukuje tez bezproblemowo jak nie mam dźwięku, tak mam DSP
    Kiedyś wyczytałem na którymś z forum ze wiązka kabli jest przygnieciona czy coś w tym stylu tylko ze nie mogę znaleźć tego postu (nawet nie pamiętam na jakim forum)a nie będę pruł całej wiązki :shock: :shock:
    Czyli wykluczasz antenę to już sam nie wiem gdzie szukać a przyznam szczerze ze mnie to coraz bardziej denerwuje
    Dzięki i pozdrawiam (jak znajdę przyczynę to napisze)
    Pozdrawiam Tomek

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Winny jest tuner BM24. Musisz go otworzyć i użyć lutownicy tak jak opisałem wyżej.

    W przypadku DSP dźwięk ze zmieniarki trafia cyfrowo do wzmacniacza DSP, ale dźwięk z tunera wychodzi z BM24. U ciebie po prostu tu jest problem, bo dźwięk już nie wychodzi.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Tak z ciekawości zapytam, czy słyszeliście kiedyś o takim problemie z BM23 philipsa?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #25
    Philips działa bez problemów..... Ale śmiało mogę powiedzieć, że Becker zdecydowanie lepiej brzmi.

  6. #26
    I przy BM24 jest więcej mozliwości, jeśli ma ktos szeroka navi 16/9. Cursor a masz może schemat jak podłączyc cd PI pod Dsp ??, najlepiej opis co z czym i mile widziane fotki ;D .

    Ps,wiem że takie rzeczy to tylko w erze :hah: :hah: :hah:

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    I przy BM24 jest więcej mozliwości, jeśli ma ktos szeroka navi 16/9.
    Możesz rozwinąć?

    Cytat Zamieszczone przez komando
    Cursor a masz może schemat jak podłączyc cd PI pod Dsp ??, najlepiej opis co z czym i mile widziane fotki
    Tzn.? W sensie zmieniarkę pod DSP?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #28
    komando, nie twórz OT ;)

  9. #29
    Sorki,już nie będę!!!! :oops:

    a myśl z BM 24 polega na tym że masz wyswietlane dodatkowe opcje,jak częstotliwość,stacje regionalne i jeszcze inne na górze ekranu oraz RDS a na dole masz dostepne stacje a przy zwykłym Philipsie tylko RDS i pusty ekran

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez komando
    a myśl z BM 24 polega na tym że masz wyswietlane dodatkowe opcje,jak częstotliwość,stacje regionalne i jeszcze inne na górze ekranu oraz RDS a na dole masz dostepne stacje a przy zwykłym Philipsie tylko RDS i pusty ekran
    To fakt. I tak samo jest z BM54. Philips nie daje takiego rozróżnienia. Nie zmienia to faktu, że Philips się nie psuje :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •