Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Najbardziej komfortowe 7er

  1. #11
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez michal.nowak1 Zobacz posta
    Tuczi, 3 miesiące ale wytrenowałeś mnie na najwyższym poziomie.Michał
    Czyli jednak do czegoś się nadaję ;)

    Cytat Zamieszczone przez michal.nowak1 Zobacz posta
    Nie wiedziałem nawet, że mam 4 znajomych :) Na spocie nie byłem żadnym w sumie.
    Miałem na myśli tych z forum. I jak się finalnie okazuje to rzeczywiście się pomyliłem, bo na spocie miałeś być, ale Cię nie było. Mój błąd.

    Cytat Zamieszczone przez michal.nowak1 Zobacz posta
    Poziom jest mega fajny tylko moderatora sie boję:)
    Poziom to zasługa nas wszystkich, bo tworzymy go wszyscy, a bać się mnie nie musisz. Nie taki tuczi straszny jak go sobie malujesz. Zobaczysz ;)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Od siebie dodam że poziom na tym forum jest wyjątkowo wysoki. Można liczyć na pomoc merytoryczną w wielu kwestiach i to często naprawdę w szerokim zakresie i precyzyjnie.

    Nie ma tutaj jakiejś świętej wojny pomiędzy co niektórymi użytkownikami, a jeszcze lepiej pomiędzy moderatorami i użytkownikami. W porównaniu do forum 5er, to tam jest sodoma i gomora. Ktoś się nie lubi to się drą gorzej jak pies z kotem. Jak jest już zatarg z modem, to się sypią ostrzeżenia, bany za cokolwiek. Nie ma tu jakiegoś celowego ośmieszania ludzi. Co najwyżej jak ktoś kogoś wkurwii, to sobie coś powiedzą. A nie że jechać jak w gimbazie po sobie non stop.

    Ogólnie atmosfera to tu kumpelska jest, można się swobodnie wypowiedzieć, a nie że cokolwiek powiesz, to ostrzeżenia, bany, bo OT i inne badziewie. Myślę że to po części spora zasługa elitarności serii 7 - użytkowników jest mniej, są świadomi tego co mają w autach i w głowie.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    ... a tych mniej świadomych odsiewa czynnik zwany czasem i eksploatacją ;)
    Podsumowując :)

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Ale głupi temat


    A mnie zastanawia która laska ma największe cycki?
    czarna, żółta, biała a może eskimoska???


    Znów będzie 765 stron dywagacji, przepychanek i kłótni na temat który jest tak bzdurny że masakra (...)
    Drogi Adasiu, bardzo mi przykro, że temat Cię nie interesuje/denerwuje. Jest na to BARDZO BARDZO prosty sposób. Nie wypowiadać się w takich nudnych tematach.

    A jeszcze wracając do mojej osoby i zlotów - oj, ja NIGDY nie przestałem się spotykać z ludźmi z forum ;) Po prostu od czasu, gdy organizator śląskich spotów kupił Civica i przestał się udzielać, a na mnie obraził bo kupiłem M135i, spotykam się z tymi samymi ludźmi bez używania forum. Zresztą, Blubasa niedawno wiozłem do ślubu swoim innym autem..

    Zaś co do sedna, gdzie pytać, jeśli nie na forum 7er? Nie mam czasu/ochoty szukać do jazd testowych E38/E65, żeby samemu wyrobić sobie zdanie. Zwłaszcza, że auta musiały by być w stanie idealnym.

    Cel mam taki, że cały czas mam listę samochodów do kupienia i sobie myślę, co by tu jeszcze... I szczerze, nie wiem kiedy 7er straciło ten bajeczny komfort.

    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Ale żeby nie było to sie wypowiem w temacie - jak dla mnie to co nowsze bmw to bardziej komfortowe .. a uwaga jeździłem wszystkimi i miałem E32 i to ze trzy, E38 2 a nawet 3, E65, f01 mam. W G to w sumie byłem pasażerem..
    No to bardzo dziwnie. Bo dla mnie F01 do E32 się nie ma nawet podejścia. F01 się lepiej prowadzi, ale każdą jedną dziurę czuć.. W E32 nie.

    Temat felg to inny temat. W E32 jeżdżę na 15", a F01 to chyba 20" były. Teraz sprawdziłem, do G01 najmniejsza seryjna felga to 18", do tego dochodzi RoF... Poza tym same felgi to mało, bo mój SEC ma też balony, a komfortu E32 nie ma.

    EDC w E32 sprawia, że jest bardziej komfortowy? U mnie to nie działa, tzn w tryb sport nie mogę przełączyć.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  5. #15
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    A jeszcze wracając do mojej osoby i zlotów - oj, ja NIGDY nie przestałem się spotykać z ludźmi z forum ;) Po prostu od czasu, gdy organizator śląskich spotów kupił Civica i przestał się udzielać, a na mnie obraził bo kupiłem M135i, spotykam się z tymi samymi ludźmi bez używania forum. Zresztą, Blubasa niedawno wiozłem do ślubu swoim innym autem..
    .
    Super, szkoda że nie jeździsz jednak na zloty ani spoty forumowe, bo co innego iść na piwo w prywatnym gronie a co innego być na spocie lub zlocie - wpadnij kiedyś a zauważysz różnicę.

    Temat dla mnie jak napisałem "głupi" zwłaszcza w perspektywie Ciebie - wszak tych BMW miałeś ... ileś i to właśnie TY mógłbyś odpowiadać na tak zadane pytanie jakiegoś forumowego nowicjusza, z racji wieku, wiedzy i doświadczenia z marką.

    Jednak jeśli nadal nie masz wiedzy dogłębnej o komforcie poszczególnych modeli na pewno zwolennicy "rozmów o dupie Maryny" typu Aldik, dołożą swoja jakże cenna wiedze do twojego światopoglądu :) w tej jakże istotnej dla Ciebie materii.


    Ja faktycznie nie będę się więcej tu udzielał z wiadomych nam wszystkim powodów :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #16
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Moim zdaniem to miękkie seryjne zawieszenie jako ostatnie wyszło w e38, ale będzie ciężko znaleźć coś sensownego blacharsko

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Super, szkoda że nie jeździsz jednak na zloty ani spoty forumowe, bo co innego iść na piwo w prywatnym gronie a co innego być na spocie lub zlocie - wpadnij kiedyś a zauważysz różnicę.

    Temat dla mnie jak napisałem "głupi" zwłaszcza w perspektywie Ciebie - wszak tych BMW miałeś ... ileś i to właśnie TY mógłbyś odpowiadać na tak zadane pytanie jakiegoś forumowego nowicjusza, z racji wieku, wiedzy i doświadczenia z marką.

    Jednak jeśli nadal nie masz wiedzy dogłębnej o komforcie poszczególnych modeli na pewno zwolennicy "rozmów o dupie Maryny" typu Aldik, dołożą swoja jakże cenna wiedze do twojego światopoglądu :) w tej jakże istotnej dla Ciebie materii.


    Ja faktycznie nie będę się więcej tu udzielał z wiadomych nam wszystkim powodów :)
    Czuje sie obrażony ...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    Moim zdaniem to miękkie seryjne zawieszenie jako ostatnie wyszło w e38, ale będzie ciężko znaleźć coś sensownego blacharsko
    Wszystko zawsze kwestia środków. Toż 32 letniego SECa kupiłem w fabrycznym lakierze, a całość wygląda na auto 5-10letnie maks. Zresztą widuję oferty fabrycznych E38, tylko bieda V8, a kolekcjonersko to tylko V12 ma sens. Póki co sobie myślę, co by tam kiedyś, generalnie E38 zawsze mi się najbardziej podobało, a jakoś wylądowałem z tym E32 :P
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    136
    BMW
    Alpina b12
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    Wszystko zawsze kwestia środków. Toż 32 letniego SECa kupiłem w fabrycznym lakierze, a całość wygląda na auto 5-10letnie maks. Zresztą widuję oferty fabrycznych E38, tylko bieda V8, a kolekcjonersko to tylko V12 ma sens. Póki co sobie myślę, co by tam kiedyś, generalnie E38 zawsze mi się najbardziej podobało, a jakoś wylądowałem z tym E32 :P
    E38 jeździ mistrzowsko. Lubię pontonowatosc tego samochodu. To jak byś siedział na wersalce i jechał tą wersalką :) fajnie.

    Pozdrawiam,
    Michał

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez michal.nowak1 Zobacz posta
    E38 jeździ mistrzowsko. Lubię pontonowatosc tego samochodu. To jak byś siedział na wersalce i jechał tą wersalką :) fajnie.

    Pozdrawiam,
    Michał
    Bez przesady z tą miekkością zawieszenia w E38. Piszesz o nim tak jakby to był jakiś amerykański krążownik. Moim zdaniem zawieszenie E38 to kompromis między sztywnością a komfortem i na pewno nie jest pontonowate, chyba że ma się zużyte amortyzatory. Aczkolwiek uważam, że układ kierowniczy w E38 już jest taki sobie jeśli chodzi o prowadzenie i czucie auta. Ale to już kwestia konstrukcji bez maglownicy.

Podobne wątki

  1. F02 - isofix - komfortowe fotele
    Przez Dominik86 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 16:05
  2. [wnętrze] [RETROFIT] siedzenia komfortowe tylne
    Przez boeing w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-03-2015, 06:34
  3. [wnętrze] Wymiana foteli na komfortowe w e65.
    Przez mysza w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 11-10-2014, 13:39
  4. komfortowe odpalanie
    Przez ROBERTO w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 08:14
  5. komfortowe fotele z Tyłu
    Przez studentgrzes w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •