Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Najbardziej komfortowe 7er

Moderator Mod Awatar BOSS
    BMW
    740i

Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Po co te kłótnie?
    Każdy chwali co ma..
    E38 jest wygodne, ale prowadzi się pewnie, w przeciwieństwie do W140, które jest tylko wygodne.Obydwa auta bez edc.
    Im nowsze tym jakość gorsza, wnętrze też w to wchodzi.
    F01 czy E65 jest fajne i przyjemne wewnątrz, ale jest zbudowane z kiepskich materiałów.Przepraszam, ze to napiszę, ale trzeba być ślepym aby tego nie widać.
    Im nowsze auto tym jest bardziej gowniane.
    Żeby to zobaczyć trzeba na przykład rozbierać auta i widzieć to co jest pod dywanem, pod deską itp.
    Widziałem i grzebalem w wielu autach dlatego mam zdanie takie, a nie inne.
    Nie zazdroszczę nikomu nowszego modelu, nie zrozumcie mnie źle.
    Dokladnie - budowa i materialy uzyte w nowych autach na tle starych jakas profanacja.
    Przykladowo wyflokowane plastiki udajace tapicerki i to w autach premium... smutne ale niestety prawdziwe

Jesli chodzi o komfort zawieszenia to E38 bylo pierwszym modelem z zawieszeniem wielowahaczowym na tyle- komfort wzrosl w porownaniu do E32 ale niestety kosztem trzymania na zakretach.
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; Wczoraj o 23:27
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    BMW
    E65 730 i
    A potem BMW wprowadziło najlepszą rzecz jaką kiedykolwiek wg mnie wymyśliło.......Dynamic Drive. Jak dla mnie to jest coś czego mi brakuje w innych autach. Ja osobiście jestem tak przyzwyczajony do tego ,że aż głupio się czuję jadąc w aucie które buja na boki. Przy szybkich omijaniach przeszkody i na szybkich krętych wjazdach lub zjazdach z autostrady bezcenne.

Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Po co te kłótnie?

F01 czy E65 jest fajne i przyjemne wewnątrz, ale jest zbudowane z kiepskich materiałów.Przepraszam, ze to napiszę, ale trzeba być ślepym aby tego nie widać.
    Im nowsze auto tym jest bardziej gowniane.
    Miałem e38 a zaraz po nim e66. Oba modele w topowych wersjach. 7 lat różnicy między nimi w produkcji. 7 lat w motoryzacji nie jest jakimś odległym okresem ale w tym przypadku ja odczułem przeskok galaktyczny w niemal każdym względzie. Również i tu pewnie zdziwię niektórych dotyczy to materiałów. Skóra była bardziej miękka i przyjemna w dotyku, podsufitka z alcantary, w e38 jakaś szorstka w dotyku. Wiem że plastikowe przyciski w e65 się wycierają ale sumarycznie i subiektywnie przyjemność podróżowania we wnętrzu e65/e66 była nieporównywalna.
    Nie wspomniano tu jeszcze jednej ważnej rzeczy dla potencjalnego klienta. Nowsze modele 7 miały więcej opcji konfiguracji samochodu, wnętrza również. To duży plus dla szczególnie wymagającego klienta.