Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Najbardziej komfortowe 7er

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez michal.nowak1 Zobacz posta
    Dokładnie tak. Samochody w latach 90 były zupełnie innaczej projektowane. Inne budżety, inne materiały i inna jakość wykonania. Wszystko to niestety ma bezposredni wpływ na min. prowadzenie i komfort.

    Pozdrawiam,
    Michał
    W autach z lat 80 np potrafiły pękać deski rodzielcze, pamietam te auta jak wcale nie były stare a już miały takie defekty ! Więc nie zgodzę się co do jakosci wykonania wnętrza. Mi np im nowsze tym bardziej pasuje,.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    W autach z lat 80 np potrafiły pękać deski rodzielcze, pamietam te auta jak wcale nie były stare a już miały takie defekty ! Więc nie zgodzę się co do jakosci wykonania wnętrza. Mi np im nowsze tym bardziej pasuje,.
    Jano ,co Ty dupisz ? O Polonezie nie rozmawiamy.
    Skóra teraz też jest może zajebista ???? Taka miękka....to chyba z tych woreczków foliowych zrobiona bo jak by była z butelek po coli to by jednak była trochę twardsza . W f-ce wyświetlacza nawet nie da się szmatką przetrzeć bo zaraz go szlak trafia. Te nowe autka są piękne ale nie dotykać, nie jezdzić a najlepiej w ogóle nie używać bo się szybko zepsuje i zniszczy. Popatrzeć można i powzdychać.
    Zobaczycie ,że za 5-7 lat e38 czy nawet e65 w ładnym stanie będzie droższa niż F-ki. Nikt tego nie będzie chciał......wspomnicie moje słowa.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jano ,co Ty dupisz ? O Polonezie nie rozmawiamy.
    Skóra teraz też jest może zajebista ???? Taka miękka....to chyba z tych woreczków foliowych zrobiona bo jak by była z butelek po coli to by jednak była trochę twardsza . W f-ce wyświetlacza nawet nie da się szmatką przetrzeć bo zaraz go szlak trafia. Te nowe autka są piękne ale nie dotykać, nie jezdzić a najlepiej w ogóle nie używać bo się szybko zepsuje i zniszczy. Popatrzeć można i powzdychać.
    Zobaczycie ,że za 5-7 lat e38 czy nawet e65 w ładnym stanie będzie droższa niż F-ki. Nikt tego nie będzie chciał......wspomnicie moje słowa.
    E38 juz są droższe od e65 czego specjalnie juz nie rozumiem...

    A co do pękających desek to akurat w polonezach nic im się nie dzialo - Miro dobrze to pamiętam, niejedne takie auto widzialem. hmm jakiś yutuber zrobił nawet filmik o e28 i tez z popękaną deską, po30 latach ma prawo ale ja pamietam jak te auto miały 10-15 :)

Podobne wątki

  1. F02 - isofix - komfortowe fotele
    Przez Dominik86 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 16:05
  2. [wnętrze] [RETROFIT] siedzenia komfortowe tylne
    Przez boeing w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-03-2015, 06:34
  3. [wnętrze] Wymiana foteli na komfortowe w e65.
    Przez mysza w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 11-10-2014, 13:39
  4. komfortowe odpalanie
    Przez ROBERTO w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 08:14
  5. komfortowe fotele z Tyłu
    Przez studentgrzes w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •