Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Najbardziej komfortowe 7er

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    136
    BMW
    Alpina b12
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Bez przesady z tą miekkością zawieszenia w E38. Piszesz o nim tak jakby to był jakiś amerykański krążownik. Moim zdaniem zawieszenie E38 to kompromis między sztywnością a komfortem i na pewno nie jest pontonowate, chyba że ma się zużyte amortyzatory. Aczkolwiek uważam, że układ kierowniczy w E38 już jest taki sobie jeśli chodzi o prowadzenie i czucie auta. Ale to już kwestia konstrukcji bez maglownicy.
    Jeździ jak amerykański krążownik.
    Amortyzatory i całe zawieszenie jest nowe.
    Pozdrawiam,
    Michał

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Im nowszy model, tym bardziej komfortowy. Można zamykać temat. Kto uważa inaczej, podważa fundamentalny proces rozwoju technologicznego jaki nieustannie towarzyszy białemu człowiekowi.
    I jeszcze jedno. Komfort ja rozumiem jako ogół cech samochodu, poprawiający przyjemność z jego użytkowania. Miękkość zawieszenia to tylko jeden z wielu parametrów. Są jeszcze wyciszenie, multimedia, obsługa, nagłośnienie, elastyczność silnika i wiele innych.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Im nowszy model, tym bardziej komfortowy. Można zamykać temat. Kto uważa inaczej, podważa fundamentalny proces rozwoju technologicznego jaki nieustannie towarzyszy białemu człowiekowi.
    I jeszcze jedno. Komfort ja rozumiem jako ogół cech samochodu, poprawiający przyjemność z jego użytkowania. Miękkość zawieszenia to tylko jeden z wielu parametrów. Są jeszcze wyciszenie, multimedia, obsługa, nagłośnienie, elastyczność silnika i wiele innych.
    Zgadzam się, tylko jest jedno ale....jest to odwrotnie proporcjonalne do jakości użytych materiałów .

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    136
    BMW
    Alpina b12
    Skąd
    Warszawa
    Dokładnie tak. Samochody w latach 90 były zupełnie innaczej projektowane. Inne budżety, inne materiały i inna jakość wykonania. Wszystko to niestety ma bezposredni wpływ na min. prowadzenie i komfort.

    Pozdrawiam,
    Michał

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez michal.nowak1 Zobacz posta
    Dokładnie tak. Samochody w latach 90 były zupełnie innaczej projektowane. Inne budżety, inne materiały i inna jakość wykonania. Wszystko to niestety ma bezposredni wpływ na min. prowadzenie i komfort.

    Pozdrawiam,
    Michał
    W autach z lat 80 np potrafiły pękać deski rodzielcze, pamietam te auta jak wcale nie były stare a już miały takie defekty ! Więc nie zgodzę się co do jakosci wykonania wnętrza. Mi np im nowsze tym bardziej pasuje,.

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    W autach z lat 80 np potrafiły pękać deski rodzielcze, pamietam te auta jak wcale nie były stare a już miały takie defekty ! Więc nie zgodzę się co do jakosci wykonania wnętrza. Mi np im nowsze tym bardziej pasuje,.
    Jano ,co Ty dupisz ? O Polonezie nie rozmawiamy.
    Skóra teraz też jest może zajebista ???? Taka miękka....to chyba z tych woreczków foliowych zrobiona bo jak by była z butelek po coli to by jednak była trochę twardsza . W f-ce wyświetlacza nawet nie da się szmatką przetrzeć bo zaraz go szlak trafia. Te nowe autka są piękne ale nie dotykać, nie jezdzić a najlepiej w ogóle nie używać bo się szybko zepsuje i zniszczy. Popatrzeć można i powzdychać.
    Zobaczycie ,że za 5-7 lat e38 czy nawet e65 w ładnym stanie będzie droższa niż F-ki. Nikt tego nie będzie chciał......wspomnicie moje słowa.

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jano ,co Ty dupisz ? O Polonezie nie rozmawiamy.
    Skóra teraz też jest może zajebista ???? Taka miękka....to chyba z tych woreczków foliowych zrobiona bo jak by była z butelek po coli to by jednak była trochę twardsza . W f-ce wyświetlacza nawet nie da się szmatką przetrzeć bo zaraz go szlak trafia. Te nowe autka są piękne ale nie dotykać, nie jezdzić a najlepiej w ogóle nie używać bo się szybko zepsuje i zniszczy. Popatrzeć można i powzdychać.
    Zobaczycie ,że za 5-7 lat e38 czy nawet e65 w ładnym stanie będzie droższa niż F-ki. Nikt tego nie będzie chciał......wspomnicie moje słowa.
    E38 juz są droższe od e65 czego specjalnie juz nie rozumiem...

    A co do pękających desek to akurat w polonezach nic im się nie dzialo - Miro dobrze to pamiętam, niejedne takie auto widzialem. hmm jakiś yutuber zrobił nawet filmik o e28 i tez z popękaną deską, po30 latach ma prawo ale ja pamietam jak te auto miały 10-15 :)

  8. #28
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Kiedyś pękały deski, dzisiaj pękają silniki...

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Po co te kłótnie?
    Każdy chwali co ma..
    E38 jest wygodne, ale prowadzi się pewnie, w przeciwieństwie do W140, które jest tylko wygodne.Obydwa auta bez edc.
    Im nowsze tym jakość gorsza, wnętrze też w to wchodzi.
    F01 czy E65 jest fajne i przyjemne wewnątrz, ale jest zbudowane z kiepskich materiałów.Przepraszam, ze to napiszę, ale trzeba być ślepym aby tego nie widać.
    Im nowsze auto tym jest bardziej gowniane.
    Żeby to zobaczyć trzeba na przykład rozbierać auta i widzieć to co jest pod dywanem, pod deską itp.
    Widziałem i grzebalem w wielu autach dlatego mam zdanie takie, a nie inne.
    Nie zazdroszczę nikomu nowszego modelu, nie zrozumcie mnie źle.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Po co te kłótnie?
    Każdy chwali co ma..
    E38 jest wygodne, ale prowadzi się pewnie, w przeciwieństwie do W140, które jest tylko wygodne.Obydwa auta bez edc.
    Im nowsze tym jakość gorsza, wnętrze też w to wchodzi.
    F01 czy E65 jest fajne i przyjemne wewnątrz, ale jest zbudowane z kiepskich materiałów.Przepraszam, ze to napiszę, ale trzeba być ślepym aby tego nie widać.
    Im nowsze auto tym jest bardziej gowniane.
    Żeby to zobaczyć trzeba na przykład rozbierać auta i widzieć to co jest pod dywanem, pod deską itp.
    Widziałem i grzebalem w wielu autach dlatego mam zdanie takie, a nie inne.
    Nie zazdroszczę nikomu nowszego modelu, nie zrozumcie mnie źle.
    Nie rozumiem Cie źle ale ja zazdroszcze, chciałbym nową 760 G :) Mega mi sie to podoba i mega dobrze mi się tym jeździ.
    Niestety w tej klasie jaką lubimy nie znajdziemy nic nieawaryjnego.
    Jedyne co mi przychodzi do głowy co się może mega nie sypać to superb, ale to taka 5tką hmm 3ka ?! W sumie jakbym kupił nowe to guzik mnie awaryjność obchodzi - nawet jakbym wylądowął przez 100tyś 4 razy na jakąś wymiane turbiny czy silnika na gwarancji to by mnie to raczej obeszło. CO nie zmenia faktu że przez 100 tyś co ja powinienem raz olej zmień za tą kase co bym wydał na to g :)

Podobne wątki

  1. F02 - isofix - komfortowe fotele
    Przez Dominik86 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 16:05
  2. [wnętrze] [RETROFIT] siedzenia komfortowe tylne
    Przez boeing w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-03-2015, 06:34
  3. [wnętrze] Wymiana foteli na komfortowe w e65.
    Przez mysza w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 11-10-2014, 13:39
  4. komfortowe odpalanie
    Przez ROBERTO w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 08:14
  5. komfortowe fotele z Tyłu
    Przez studentgrzes w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •