Adasio,
Podobają mi się czarne szyby, przód będzie ciemnieszy więc imho będzie elegancko :)
A co do tego czy wieś czy nie, no to już twoje zdanie i masz do niego prawo.
A tego nie rozumiem:
"PS
cisnę ci że ch... dodajesz fotki na forum"
Adasio,
Podobają mi się czarne szyby, przód będzie ciemnieszy więc imho będzie elegancko :)
A co do tego czy wieś czy nie, no to już twoje zdanie i masz do niego prawo.
A tego nie rozumiem:
"PS
cisnę ci że ch... dodajesz fotki na forum"