Strona 5 z 26 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 41 do 50 z 259

W±tek: Historia smutnej panewki, czyli nag³a ¶mieræ eFy N54

  1. #41
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Sk±d
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Taki projekt single Turbo nie pasuje do codziennej jazdy Turbo dziura itp

    Aldik ma racjê z tym ¿e dzi¶ auta s± du¿o mocniej u¿ywane. Zobacz na autostradzie sune sobie dzi¶ 130 na urlop w AMG a lewym co chwilê jakie¶ gówno z 1,4 ¶miga 150-170 ale potem ¿e silniki s³abe robi±. Do tego wymiany oleju co 30 ty¶ i inne zaniedbania ludzi dla których auto to tylko rzecz bez znaczenia. Nowe auta s± mniej trwa³e ale mocniejsze silniki, lepsze automaty itd

  2. #42
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar jaro5
    Do³±czy³
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Sk±d
    radom
    Damned jak chcesz to podaj nr vin.kolega ma prawdopodobnie wa³ caly slupek itp.pisz na priv.jak by co.

    Wys³ane z mojego SM-G965F przy u¿yciu Tapatalka
    by³o E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  3. #43
    Vip Vip Awatar kruger32
    Do³±czy³
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Sk±d
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Ja bym siê sk³ania³ bardziej ku temu co Aldik napisa³. Auta siê psu³y, psuj± i bêd± psuæ. Zadam takie pytanie (taka ankieta): Ile Waszym zdaniem powinny wytrzymaæ panewki? Moje auto jest jednym z ostatnich roczników, gdzie wk³adali silnik N54, wiêc na jego temat sporo ju¿ wiedziano. Do tego w USA to mo¿na wszelakie KITy do niego kupiæ. Temat panewek te¿ jest znany. W moim przypadku zwyczajnie nie doje¼dzi³o do ich przegl±du.
    Powiem szczerze gdyby¶ tak± ankiete na temat fiata 125 czy poloneza rzuci³ to bym sie nie zdziwi³ ,ale je¿eli mówimy o flagowy modelu jednego z 3 najwiekszych koncernów na ¶wiecie to jest masakra.
    Ile powinny zrobic nalotu odpowied¼ a¼ zgnije i silnik z poduszek spadnie 170tkm.i taka pora¿ka katastrofa i nie ma pisaæ ¿e auta sie psu³y i psuæ bêd± popsuæ sie mo¿e alternator czy rozrusznik a nie kapitalka silnika w 21 wieku w aucie za pó³ bañki i przebiegu który wypada nazwaæ rozgrzewk±.


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - ¦lesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na naj³adniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  4. #44
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Jestem tego samego zdania co Ty @Kruger32 . Ja osobi¶cie tego gówna bo inaczej tego nazwaæ nie mo¿na co BMW wsadza od kilku ³adnych lat pod maskê na pewno sobie nie zafundujê . S± auta które je¿d¿± i wygl±daj± równie dobrze a mo¿e i lepiej i nie generuj± takich atrakcji. We¼my chocia¿by A8 4.2 tdi. Si³a pod ka¿dym wzglêdem .
    Prêdzej bym siê zdecydowa³ na motor W12 z grupy VAGa ni¿ na którykolwiek benzyniak ze stajni BMW jaki jest pod mask± F-ki. Przykre ale prawdziwe.
    Albo auto ma byæ dla mnie albo ja dla auta ???? Bo czego¶ tu nie rozumiem.

  5. #45
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jestem tego samego zdania co Ty @Kruger32 . Ja osobi¶cie tego gówna bo inaczej tego nazwaæ nie mo¿na co BMW wsadza od kilku ³adnych lat pod maskê na pewno sobie nie zafundujê . S± auta które je¿d¿± i wygl±daj± równie dobrze a mo¿e i lepiej i nie generuj± takich atrakcji. We¼my chocia¿by A8 4.2 tdi. Si³a pod ka¿dym wzglêdem .
    Prêdzej bym siê zdecydowa³ na motor W12 z grupy VAGa ni¿ na którykolwiek benzyniak ze stajni BMW jaki jest pod mask± F-ki. Przykre ale prawdziwe.
    Albo auto ma byæ dla mnie albo ja dla auta ???? Bo czego¶ tu nie rozumiem.
    Z Audi tez nie tak piêknie, znajomy kupi³ hmm chyba 5 sztuk Audi q5 do firmy i nie obesz³o sie bez dolewki oleju na trasie z Katowic do Gdañska ! W ASO powiedzieli, ¿e mie¶ci sie w normie i co ciekawe wszystkie sztuki boryka³y siê z tymi problemami. Mieli tez Audi A8 4,2 które sprzedali jak mia³o ok 150 ty¶ km i znajomy w ASO mu powiedzia³, ¿e to ostatni moment bo za chwile zacze³y by powazne koszta z naprawami. Cytowa³em .
    My g³ownie zwracamy uwagê na BMW ale to nie jedyne auto z wadami. To ¿e nie powinny to juz inna bajka.

    kruger32 przeciez jemu nie pad³ silnik tylko panewka sztuk jeden ! :)

  6. #46
    Vip Vip Awatar kruger32
    Do³±czy³
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Sk±d
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Z Audi tez nie tak piêknie, znajomy kupi³ hmm chyba 5 sztuk Audi q5 do firmy i nie obesz³o sie bez dolewki oleju na trasie z Katowic do Gdañska ! W ASO powiedzieli, ¿e mie¶ci sie w normie i co ciekawe wszystkie sztuki boryka³y siê z tymi problemami. Mieli tez Audi A8 4,2 które sprzedali jak mia³o ok 150 ty¶ km i znajomy w ASO mu powiedzia³, ¿e to ostatni moment bo za chwile zacze³y by powazne koszta z naprawami. Cytowa³em .
    My g³ownie zwracamy uwagê na BMW ale to nie jedyne auto z wadami. To ¿e nie powinny to juz inna bajka.

    kruger32 przeciez jemu nie pad³ silnik tylko panewka sztuk jeden ! :)
    W cywilizowanej Europie to oznacza ¶mieræ jednostki napêdowej


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - ¦lesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na naj³adniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  7. #47
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
    W cywilizowanej Europie to oznacza ¶mieræ jednostki napêdowej
    Wyczuwam od Ciebie bardzo du¿o negatywnej energii ! Absolutnie musisz popracowaæ nad pozytywnym my¶leniem. Powtarzaj teraz za mn± "to panewka nie silnik" ammm ammm to panewka nie silnik ammmm

  8. #48
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar maciej 750il
    Do³±czy³
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Sk±d
    ¦L¡SK
    A ja siê zgadzam z Krugerem.
    To kuwa nie filtry albo jakie¶ paski ¿eby po takim przebiegu kontrolê robiæ.
    Rozumiem szok pourazowy jak go¶ciowi urywa np rêkê "ja pie...lê nic siê nie sta³o przecie¿ "
    Tak¿e tlumaczcie sobie jak chcecie bo macie 7-er F.
    Po prostu F jak Fuck.Tak jak pisze Kruger
    Auto za pó³ bañki z wielkiej trójcy.

    Wys³ane z mojego SM-G900F przy u¿yciu Tapatalka

  9. #49
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2018
    Posty
    337
    BMW
    Bylo: F01 730D, Jest: Tesla S
    Sk±d
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    "to panewka nie silnik"
    Niby tylko panewka ale obracajac sie zaciera wal. Nie daj Boze jak obroci sie panewka podpory w bloku to wtedy zazwyczaj jest kibel.

  10. #50
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,435
    BMW
    530e, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Czyli jak rozumiem poniektórych panewki powinny byæ do¿ywotnie. To brniemy dalej: To dlaczego ³añcuch/pasek rozrz±du trzeba jednak kontrolowaæ i wymieniaæ co jaki¶ czas?

Podobne w±tki

  1. [silnik] Panewki??
    Przez krzycholina w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 14:19
  2. Historia z mora³em, czyli "polski Janusz vs. in¿ynierowie BMW"
    Przez tuczi77 w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 12:13
  3. ¦mieræ na autostradzie 07.07.2010
    Przez ArekLand w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16-08-2010, 09:11
  4. [mechanika] Nag³a awaria!! Pomocy! wyciek + urwany czujnik
    Przez mogewszystko w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 12:44
  5. Alkohol + brawura + bezmy¶lno¶æ = ¶mieræ - tragiczny wypadek
    Przez bitek-bitek w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 20:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •