Strona 14 z 26 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 259

Wątek: Historia smutnej panewki, czyli nagła śmierć eFy N54

  1. #131
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    32
    BMW
    BMW E60 535D BMW Z4 2,5i
    Skąd
    Wlkp.
    I do tego cały czas nawiazuję. Ilu chłopaków z tego forum kupiło nowe G ?. A ilu zbudowało to forum kupując 10 letnie er7 seri E32, E38, E65 ?. Zamiast kupić skarbonkę w stylu F czy G kupią jakiegoś Peugeota czy innego budżetowca gdzie da się go ogarnąć nie topiąc co miesiąc w niego całej wypłaty. O to chodzi właśnie, że skończyła się era aut premium dla "Kowalskiego". Przykre to, ale lepiej nie będzie bo dobrze to już było.

  2. #132
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez senio Zobacz posta
    I do tego cały czas nawiazuję. Ilu chłopaków z tego forum kupiło nowe G ?. A ilu zbudowało to forum kupując 10 letnie er7 seri E32, E38, E65 ?. Zamiast kupić skarbonkę w stylu F czy G kupią jakiegoś Peugeota czy innego budżetowca gdzie da się go ogarnąć nie topiąc co miesiąc w niego całej wypłaty. O to chodzi właśnie, że skończyła się era aut premium dla "Kowalskiego". Przykre to, ale lepiej nie będzie bo dobrze to już było.
    Ale auta premium nigdy nie były dla Kowalskiego ;) Zawsze naprawy takich aut rujnowały niejeden budżet . Teraz jest Allegro fora internetowe,youtube co mega pomaga. Pomysł co ja miałem np w 2000 r jak miałem e32 i jednego mechanika co to ogarniał , jak On nie miał części to albo nowe albo szukanie jeździć po Śląsku po jakiś sklepach. Dobrze ze chociaż miał modika jaka jeden z nielicznych . Teraz każdy za grosze może mieć na laptopie iste i kabel z Allegro za pare dych. Te auta były wtedy jak f01 teraz i myślicie ze się nie psuły ? Tez padały skrzynie i silniki, krzywiły się tarcze, ciekl olej i padały sterowniki których nigdzie nie było i nikt ich nie umiał naprawić . Teraz pyk Allegro i kurier z nowym na drugi dzień .

  3. #133
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    32
    BMW
    BMW E60 535D BMW Z4 2,5i
    Skąd
    Wlkp.

    Post

    Zbyt dosłownie piszesz. Kowalski może jeźdizć E65 czy E60 i równie dobrze może mieć Mondeo czy jakiegoś innego większego Francuza. Zobaczymy, o ile dożyjemy co bedzie za 10 lat. Ile serii F ile G będzie na tym i innych forach jeszcze :). Ktoś rozpieszczony starszymi modelami nagle wyskoczy z 20 kkz na silnik, za miesiąc poprawi na skrznię czy inne klamoty, to więcej na markę premium nie popatrzy nawet, choć by to była nie wiem jaka miłość :). Przez 4 lata w moje E60 jakieś 6 kkz włożyłem. I to zaraz na początku bo uzupełniałem wszystko co ją bolało. W tym koszcie są wymiany oleju i akumulator. Fakt, że kupiłem nie skręconą i nie zajechaną. I nic nie wróży że to się zmieni. Na ta chwilę nic nie jest do zrobienia i ten rok przejeździłem bez żadnego wkładu poza olejem i paliwem. Przy przebiegu jaki mam, z tym silnikiem który jest to tak jeszcze u mnie na długo długo wystarczy. Boję się jednak nawet pomyśleć o np. F10 czytając tu i tam co się z tym dzieje i ile kasy w to topią. Więc nie uogólniaj że wszystko się sypie. Jeśli nie jest zajechanym trupem, jest dbane to starsze auta BMW jeżdżą latami bezawaryjnie.

  4. #134
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Byłem na prezentacji elektryków i hybryd bmw. Rozmowa i pytania o np wymianę bateri lub cokolwiek co miałoby się wydarzyć np za 100 tys km zawsze kończyła się odpowiedzią „...ale to już Państwa nie dotyczy”. Było to dla nnie odzwierciedleniem tego o czym myślą w Monachium czyli właśnie o pierwszym właścicieli - potem to już bez znaczenia i w sumie trudno się dziwić ;) A jak już kogoś nie stać ma nowe i nie da zarobić na aucie to przynajmniej na częściach go skroimy ;)
    Strasznie dziwne podejście. Ciekawe, czy jak domówisz pakiet "Repair inclusive do 200k km" to też tak będą gadać :D

  5. #135
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Strasznie dziwne podejście. Ciekawe, czy jak domówisz pakiet "Repair inclusive do 200k km" to też tak będą gadać :D
    A ktoś ma takie pakietu ?
    Nie spotkałem
    ;) Oleje tak i nic po za ttn

  6. #136
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Cytat Zamieszczone przez senio Zobacz posta
    Zbyt dosłownie piszesz. Kowalski może jeźdizć E65 czy E60 i równie dobrze może mieć Mondeo czy jakiegoś innego większego Francuza. Zobaczymy, o ile dożyjemy co bedzie za 10 lat. Ile serii F ile G będzie na tym i innych forach jeszcze :). Ktoś rozpieszczony starszymi modelami nagle wyskoczy z 20 kkz na silnik, za miesiąc poprawi na skrznię czy inne klamoty, to więcej na markę premium nie popatrzy nawet, choć by to była nie wiem jaka miłość :). Przez 4 lata w moje E60 jakieś 6 kkz włożyłem. I to zaraz na początku bo uzupełniałem wszystko co ją bolało. W tym koszcie są wymiany oleju i akumulator. Fakt, że kupiłem nie skręconą i nie zajechaną. I nic nie wróży że to się zmieni. Na ta chwilę nic nie jest do zrobienia i ten rok przejeździłem bez żadnego wkładu poza olejem i paliwem. Przy przebiegu jaki mam, z tym silnikiem który jest to tak jeszcze u mnie na długo długo wystarczy. Boję się jednak nawet pomyśleć o np. F10 czytając tu i tam co się z tym dzieje i ile kasy w to topią. Więc nie uogólniaj że wszystko się sypie. Jeśli nie jest zajechanym trupem, jest dbane to starsze auta BMW jeżdżą latami bezawaryjnie.
    seno mój kuzyn miał e46 323I z 2000 roku. Średnio raz w miesiącu jeździł do mechaników na różne naprawy, non stop coś się tam srało. Teraz kupił sobie F30 330d z 2011 roku i od zakupu minęło pół roku. Jeszcze nie był nawet w serwisie bo komp go nie zaprasza. Jak mam mu wytłumaczyć że zrobił błąd i powinien wrócić do starego BMW?

  7. #137
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    seno mój kuzyn miał e46 323I z 2000 roku. Średnio raz w miesiącu jeździł do mechaników na różne naprawy, non stop coś się tam srało. Teraz kupił sobie F30 330d z 2011 roku i od zakupu minęło pół roku. Jeszcze nie był nawet w serwisie bo komp go nie zaprasza. Jak mam mu wytłumaczyć że zrobił błąd i powinien wrócić do starego BMW?
    Wrzuć mu śrubkę do kolektora dolotowego :P

  8. #138
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Wrzuć mu śrubkę do kolektora dolotowego :P
    hahaha brakuje tu kciuka w góre z fb :D
    Ale podążając tym tropem to czy ktoś aby Tobie czegoś nie chciał udowodnić :D?

  9. #139
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    32
    BMW
    BMW E60 535D BMW Z4 2,5i
    Skąd
    Wlkp.
    @Tommo

    Nowe F10 550i 4.4 V8. Na razie ma z 70.000. Co kilka tysięcy komunikat stań dolej 2 litry oleju :). Ja jakoś od wymiany do wymiany nie mam takich komunikatów. Ach.... nie będę tego już ciągnął. Nie chce mi się.


    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Wrzuć mu śrubkę do kolektora dolotowego :P

    Nie potrzeba. W odpowiednim czasie klapka sama zrobi robotę :)
    Ostatnio edytowane przez senio ; 12-11-2018 o 12:14

  10. #140
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom

    Post

    [QUOTE=senio;576414]@Tommo

    Nowe F10 550i 4.4 V8. Na razie ma z 70.000. Co kilka tysięcy komunikat stań dolej 2 litry oleju :).
    Nie pisz głupot,bo co najwyżej może wołać żeby dolać 1 litr.
    Ostatnio edytowane przez jaro5 ; 12-11-2018 o 12:51
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

Podobne wątki

  1. [silnik] Panewki??
    Przez krzycholina w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 14:19
  2. Historia z morałem, czyli "polski Janusz vs. inżynierowie BMW"
    Przez tuczi77 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 12:13
  3. Śmierć na autostradzie 07.07.2010
    Przez ArekLand w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16-08-2010, 09:11
  4. [mechanika] Nagła awaria!! Pomocy! wyciek + urwany czujnik
    Przez mogewszystko w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 12:44
  5. Alkohol + brawura + bezmyślność = śmierć - tragiczny wypadek
    Przez bitek-bitek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 20:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •