Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ elektryka] Lusterka zewn.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    34
    BMW
    e32
    Skąd
    Polska

    [ elektryka] Lusterka zewn.

    Witam

    Ostatnio zauważyłem, że przy wbiciu biegu wstecznego lusterka zewnętrzne zmieniają swoje położenie, gdy dam bieg do przodu wraca do poprzedniego ustawienia. Ostatnio przestało działać. Ale przeglądając niedawno ogłoszenia sprzedaży e32 natrafiłem na informację z wyposażenia, że ten ktoś ma lusterka ustawiane względem biegu wstecznego i do przodu - wyłączane. Tzn. wnioskuję, że w jakiś sposób można tą "opcję" włączyć i wyłączyć?
    Proszę o jakieś podpowiedzi.

    Jak to jest u Was?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    tylko PRAWE lusterko automatycznie opuszczane jest w dół przy wbiciu biegu wstecznego, po zmianie biegu wraca do poprzedniej pozycji

    opcje miałem w 750i z tego co widzę w słabiej wyposażonych autach z automatem nie występuje, niemniej jednak często zawodzi - zarówno w moim aucie jak i innych które widziałem
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    W e38 jest tak, że zależy to od położenia przycisku, którym wybierasz czy sterujesz prawym czy lewym lusterkiem- na jedym ustawieniu działa, na drugim sie wyłącza.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    dokladnie tak jest odpowiedzi szukaj w odpowiednim połozeniu przycisku przy regulacji ustawienia lusterek w drzwiach kierowcy

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    34
    BMW
    e32
    Skąd
    Polska
    Dziękuję za odpowiedzi.

    Faktycznie tylko prawe lusterko się zmienia w zależności od położenia biegu (wsteczny-pozostałe).

    Przełącznik sterowania lusterkami trzeba ustawić na lusterko lewe (do góry) i wszystko działa jak nalezy.

    Człowiek całe życie się uczy, a dzięki Wam łatwiej odkrywa tajniki 7er :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •