Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: [inny] Decyzja zapadła poszukiwania E38 ! Przyszły właścicie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Witam

  2. #12

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Witam ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Witam
    4,4 pięknie chodzi ale i ma spalanie potrafi dobić
    750 jeszcze fajniej chodzi ale to to się długo nagrzewa i ciągnie benzynki więc do miasta raczej średnio się nadaje - bardziej na trasę
    tds jak dla mnie ma za małą moc do tego auta, ale na pewno najbardziej ekonomiczny :)
    3.0d bym Ci polecił gdyż ma przyzwoite osiągi i fajne spalanie... ale ciężko jest dostać dobrze utrzymany egzemplarz w Twoim przedziale cenowym, albo praktycznie niemożliwe
    więc chyba faktycznie coś z benzynowych V8 :)
    pozdrawiam i powodzenia
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    No moje poszukiwania trwają. Za ok 30k coś kupię. Wiem jedno. Chcę 4,4 czyli chyba po lifcie. Nie wiem czy występowały przed 10/98. Po lifcie na pewno weszło 4,4.

    Wymagania rosną. Jak patrzę na interesujące to cena zaczyna się od 45k w górę. Ok 50 można kupić coś fajnego ale to trochę dla mnie za dużo. Zresztą czekam na gotówkę. Uciekła mi okazja w Łęczycy. Jeden z pierwszych liftów 12/98. No i cenka była ok. 26k w naprawdę ładnym stanie i zadbane. Zobaczymy będzie kasa będziemy się bardziej martwić. Na razie przeprowadzka mnie czeka... napaliłem się jak głupi i wiem że kupię lada dzień ale czekam na kaskę. Ehh kiedy Ci ludzie nauczą się płacić terminowo ;)

  6. #16
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Beni0
    No moje poszukiwania trwają. Za ok 30k coś kupię. Wiem jedno. Chcę 4,4 czyli chyba po lifcie. Nie wiem czy występowały przed 10/98. Po lifcie na pewno weszło 4,4.
    4.4 ze steptronic'iem weszło wg realoem.com dokładnie w kwietniu 1995 roku. W przypadku skrzyń automatycznych można łatwo poznać po Steptronicu (w przypadku aut na rynek Europejski, w USA do końca produkcji były "stare" automaty, tylko 740is miała Steptronica).

    Po lifcie w którymś miesiącu dołożono do tego silnika Vanos.

    (korekta) ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Jak wiecie sprzątnęli moją ukochaną mi sprzed nosa. Jechałem zawieść zaliczkę byłem pod telefonem i w kontakcie ze sprzedającym będąc prawie na miejscu usłyszałem że czekają. No i niestety po dojechaniu okazało się że się spóźniłem. Bywa. Po kilku piwach smutek przechodzi. Nadal szukam swojej E38. Jak by ktoś znalazł coś to proszę o informację.

    Co musi mieć:
    Po lifcie tu chodzi o rocznik (min 98/99)
    Steptronick
    Navi
    TV
    El. podgrzewane fotele
    PDC
    Servotronic
    DSC
    Xenony

    To jest moje minimum. Więc jeśli ktoś znajdzie coś ciekawego i wartego uwagi proszę o linka tu lub na PW!

  8. #18
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Tak z własnego doswiadczenia poleciłbym Ci komfortsitze...uwierz mi, że to najwygodniejsze fotele jakie powstały... no chyba, że trafisz jeszcze na sporty to już wtedy całkiem będziesz happy ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Evan wiem ale mierzę siły na zamiary. Nie chcę szukać auta rok czasu aby znaleźć idealną bunie. Mam małe wymagania i to co napisałem to minimum moje. Jak będzie więcej będę się cieszył. Mam nadzieję że do końca wakacji stanę się szczęśliwym posiadaczem już tej jedynej wymarzonej. Szukałem w DE i Dani. Zobaczymy co będzie do kupienia. Jedna okazja przeszła koło nosa. Następnej nie przepuszczę.

  10. #20
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor

    4.4 weszło wg realoem.com dokładnie w kwietniu 1995 roku. .

    sratatattatata ja mam grudzień 94 i mam 4,4 w manualu

    nie wierzysz kliknij RealOEM

    obrazu mowie by się nie pytali 20 razy , mam pojedynczy łańcuch rozrządu sprawdzałem kod silnika jest m62 ba nawet aso się to potwierdziło
    Zapomniałem o Twoim przypadku ale już doprezycowałem swoją wypowiedź
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •