Pokaż wyniki od 1 do 10 z 150

Wątek: Witam

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Na ogłoszeniu było napisane, że silnik bardzo ładnie pracuje, mam je nawet zapisane i zrobione zdjęcie. Przy oględzinach garnek kulał na zimnym, potem się obudził i o dziwo pracowała na wszystkie gary, silnik się zagrzał, podczas przejażdżki samochodem czasami telepało, jakby znowu cylinder nie pracował. Po przejażdżce od razu ją zgasił. Sprzedający twierdził i szedł w zaparte na miejscu, że to kwestia świec, kopułki i będzie w porządku. Mówię spoko, kopułka pęknięta co widziałem na miejscu i świece były już zużyte, więc przystałem na te ofertę, bo nie duży koszt, a auto warte. Dopiero teraz wyszło u mechanika, że silnik jest do roboty. Dzisiaj jadę do gościa wyjaśniać sytuację.
    Ostatnio edytowane przez motobiker ; 07-11-2018 o 09:02

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mateusze65
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    242
    BMW
    316d & 535i
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez motobiker Zobacz posta
    Na ogłoszeniu było napisane, że silnik bardzo ładnie pracuje, mam je nawet zapisane i zrobione zdjęcie. Przy oględzinach garnek kulał na zimnym, potem się obudził i o dziwo pracowała na wszystkie gary, silnik się zagrzał, podczas przejażdżki samochodem czasami telepało, jakby znowu cylinder nie pracował. Po przejażdżce od razu ją zgasił. Sprzedający twierdził i szedł w zaparte na miejscu, że to kwestia świec, kopułki i będzie w porządku. Mówię spoko, kopułka pęknięta co widziałem na miejscu i świece były już zużyte, więc przystałem na te ofertę, bo nie duży koszt, a auto warte. Dopiero teraz wyszło u mechanika, że silnik jest do roboty. Dzisiaj jadę do gościa wyjaśniać sytuację.
    Co tu wyjaśniać... byłeś, oglądałeś, jeździleś... kupiłeś. Trzeba było sprawdzać przed zakupem A nie teraz szukac dziury w całym... pomijając fakt że cena pewnie niewielka była za ten egzemplarz. Skoro szkoda było wydać pare groszy na sprawdzenie samochodu przed zakupem... to teraz masz niespodziankę. Przy następnym już będziesz inaczej podchodził do zakupu.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez mateusze65 Zobacz posta
    co tu wyjaśniać... Byłeś, oglądałeś, jeździleś... Kupiłeś. Trzeba było sprawdzać przed zakupem a nie teraz szukac dziury w całym... Pomijając fakt że cena pewnie niewielka była za ten egzemplarz. Skoro szkoda było wydać pare groszy na sprawdzenie samochodu przed zakupem... To teraz masz niespodziankę. Przy następnym już będziesz inaczej podchodził do zakupu.

    Wysłane z mojego sm-g935f przy użyciu tapatalka
    x 2 ................

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Cytat Zamieszczone przez motobiker Zobacz posta
    Na ogłoszeniu było napisane, że silnik bardzo ładnie pracuje, mam je nawet zapisane i zrobione zdjęcie. Przy oględzinach garnek kulał na zimnym, potem się obudził i o dziwo pracowała na wszystkie gary, silnik się zagrzał, podczas przejażdżki samochodem czasami telepało, jakby znowu cylinder nie pracował. Po przejażdżce od razu ją zgasił. Sprzedający twierdził i szedł w zaparte na miejscu, że to kwestia świec, kopułki i będzie w porządku. Mówię spoko, kopułka pęknięta co widziałem na miejscu i świece były już zużyte, więc przystałem na te ofertę, bo nie duży koszt, a auto warte. Dopiero teraz wyszło u mechanika, że silnik jest do roboty. Dzisiaj jadę do gościa wyjaśniać sytuację.
    Sprzedający może wiedział o braku sprężania. Ale musisz mu to udowodnić. W tym przypadku z autem jednak nie było wszystko ok, w momencie oględzin, zatem nie była to wada ukryta, więc podjąłeś ryzyko, które się nie opłaciło. Moim zdaniem sprawa jest po Twojej stronie. Rękojmia obowiązuje wyłącznie na wady ukryte.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •