Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 150

Wątek: Witam

  1. #81
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Hej, zgodnie z poradą sprzedałem swoje felgi, które miały być do E32 od E46. Jest okazja, aby kupić felgi z E39 o rozmiarach 8j oraz 9j 18". Nr. katalogowy felgi 1093520 (to tył, przodu nie mam, ale są z tego same zestawu). Z tego co można wyczytać to ET tej felgi wynosi 24 przy szerokości 9j. Prócz tego, że trzeba zaopatrzyć się pierścienie centrujące z 74,1 na 72,6, będą one pasowały bez żadnych obcierek i dystansów? Tak wygląda felga.

    Ostatnio edytowane przez motobiker ; 19-03-2019 o 21:25

  2. #82
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Czemu idziesz pod prąd? Felgi do e32 występują w przyrodzie...

  3. #83
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    To, że występują to wiem, problem w tym, że jak się znajdą 18 to w przesadzonych pieniądzach, dwa to większość sprzedających nie chce ich wysłać, a odległości są zbyt duże. Poza tym, cena tych felg jest bardzo atrakcyjna, że grzechem jest ich nie wziąć i są one dość blisko mnie, a ja przed zakupem zawsze wolę zobaczyć na żywo w jakim stanie i podjechać z nimi do wulkanizatora sprawdzić, czy są proste. W dzisiejszych czasach krętaczy nie brakuje, felgi zawsze są proste, a przy wyważaniu trzeba kilogramy odważników. Przyznaje, że zakładanie dystansów 30mm do felg, które można kupić bez potrzeby ich zakładania to bezsens, więc sprzedałem. Jednak chciałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie, jeśli będą jakieś schody to po prostu ich nie kupię.
    Ostatnio edytowane przez motobiker ; 19-03-2019 o 21:43

  4. #84
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Możesz śmiało kupować. Jedyne co musisz mieć to tak jak napisałeś pierścienie centrujące z 74,1 na 72,6. To koszt 10 czy 20 złotych. Reszta będzie pasowała

  5. #85
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Pierścienie wbrew pozorom polecam plastikowe a nie aluminiowe. Są lepiej dopasowane i się nie zapiekają na piaście. Aluminiowe muszą mieć luz montażowy i na nich są bicia niestety. Przerabiałem to. A kosztują krocie w porównaniu z plastikami.

  6. #86
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Bierz śmiało, będą pasowały ;)

    Anatol, 18" do E32 nie występowały w przyrodzie samorodnie, trzeba "cudować" :P

  7. #87
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Irku obaj wiemy o jaką przyrodę chodzi. MK, BBS etc.

  8. #88
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Felga całkiem spoko , w moim temacie możesz zobaczyć jak wygląda na aucie

  9. #89
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Hej, odebrałem niedawno auto. Może przejdę do konkretów i pokaże jak sprawa z jej rozbiciem się zakończyła.





















    Więc tak, amortyzatory przód ze zwrotnicami BOGE, wszystkie wahacze, drążki, drążki, łączniki stabilizatorów nowe. Nie będę wspominał o rzeczach z ostatnich postów, bo nie ma sensu, kto zaciekawiony to sobie cofnie. Zakupiłem dodatkowo nowe fotele z kanapą w białej skórze oraz dekory na całe wnętrze. Efekty i renowację foteli przedstawię w późniejszym czasie, bo muszę sporządzić galerię. Zostało jeszcze spooooro rzeczy do zrobienia, szczerze mówiąc czasami żałowałem, że zabrałem się za jej odbudowę, bo pochłonęła sporo gotówki. Pomimo tego, autem poruszam się codziennie bez żadnych problemów, zbieżność ustawiona prawidłowo.
    Niestety, odzywa się dwumasa, szarpanie przy szybkim przerzucaniu 1 -> 2 -> 3, przy gaszeniu silnika zagrzechocze. Będę szukać sztywnego koła, jak się nie uda to cały nowy komplet. Chyba nie wspominałem, że jest to ORI wersja bez serva z kulą podciśnieniową, co się zmieni. Kupiłem podwójne servo, które w niedalekim czasie będę montować. Jest parę szczegółów do porobienia, o których będę prowadził fotorelację. Jeśli kogoś interesuje, odbudowa przekroczyła 10000pln, dokładnie jeszcze nie policzyłem. W niedzielę postaram się wrzucić fotorelację z renowacji skóry. Dzięki chłopaki za wsparcie i pomocne rady!
    Ostatnio edytowane przez motobiker ; 11-04-2019 o 00:51

  10. #90
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Trochę dołożyłeś do tego, bazując na kwocie odszkodowania 9500zł. Ale masz przy okazji duży remont mechaniki z przodu w cenie. Więc krzywdy chyba dużej nie ma.

    Weź te kierunki wywal, tragiczne są...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •