Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 150

Wątek: Witam

  1. #141
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Czemu wybrałbyś b35 zamiast fałki? Palą tyle samo, a różnica w jeździe ogromna.

  2. #142
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    ale na daily jednak taniej dużo wychodzi R6 niż V8. Spalanie akurat nie jest problemem zapewne, ale przede wszystkim dostęp, żeby coś zrobić. No i głowica jedna, nie trzeba robić tematów podwójnie.
    pozdrawiam Bartek

  3. #143
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Tylko teraz zastanówmy się ile z tych naszych aut jeździ jako daily a ile jest weekendowe. Moje co roku robi 1500-2500km. To śmieszny przebieg. Także wtedy z większego silnika, większa radość.

  4. #144
    Początkujący Użytkownik Awatar Tyfus500
    Dołączył
    Dec 2018
    Posty
    83
    BMW
    E38 740i M60B40
    Skąd
    Stargard / Zachodniopomorskie
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Tylko teraz zastanówmy się ile z tych naszych aut jeździ jako daily a ile jest weekendowe. Moje co roku robi 1500-2500km. To śmieszny przebieg. Także wtedy z większego silnika, większa radość.
    To jest argument! Też tak myślę :)

  5. #145
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Tylko teraz zastanówmy się ile z tych naszych aut jeździ jako daily a ile jest weekendowe. Moje co roku robi 1500-2500km. To śmieszny przebieg. Także wtedy z większego silnika, większa radość.
    ale piszemy o Irku, a nie ogólnie. Używał tego auta na daily przez kilka lat.

    zapewne dlatego tak napisał.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 14-06-2019 o 10:17
    pozdrawiam Bartek

  6. #146
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Nadal używam jako daily i robię ok. 10k rocznie. To niestety odbija się na jego stanie (niestety), ale ciągle mam plan żeby to zmienić. A dlaczego wybrałbym M30B35? Bo tam ze wszystkim jest prościej, łatwiej i taniej (no może oprócz przepływomierza), a frajda z jazdy jest przecież taka sama ;)

  7. #147
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław


    Niestety, w aucie pękł blok przy otworach mocujących głowicę do bloku, więc pozostaje jedynie przekładka całego silnika. Ja już nie mam cierpliwości ani chęci, kupiłem drugi samochód i ten będzie na sprzedaż. Gdyby kogoś interesowało to auto ma w świetnym stanie drzwi, błotniki, nadkola. Niewielka dziura pojawiła się pod akumulatorem. Ogólnie rzecz biorąc bardzo dobra baza na wsadzenie drugiego życia w nią. Nie sprzedaję na części, bo nie mam na to miejsca.
    Ostatnio edytowane przez motobiker ; 23-07-2019 o 18:22

  8. #148
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Można zrobić patent z wstawieniem bloku z M30B30. Sam blok jest taki sam, różni się tylko średnica cylindrów. W zakładzie obróki, po rozwierceniu takiego bloku z b30 na b35 otrzymujesz w sumie nowy blok, na wymiar nominalny fabryczny.

  9. #149
    Radekk
    Gość
    Jaka cena by Cię interesowała?

  10. #150
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Można zrobić patent z wstawieniem bloku z M30B30. Sam blok jest taki sam, różni się tylko średnica cylindrów. W zakładzie obróki, po rozwierceniu takiego bloku z b30 na b35 otrzymujesz w sumie nowy blok, na wymiar nominalny fabryczny.
    Pozostawiam decyzję nowemu właścicielowi. Wolę te parę tysięcy, które trzeba tutaj włożyć przeznaczyć na swoją drugą sztukę. Dla osoby, która ma silnik w jakiejś drugiej budzie lub w garażu, czas, umiejętności i odpowiedni osprzęt to będą małe koszta, dla mnie duże.

    Cytat Zamieszczone przez Radekk Zobacz posta
    Jaka cena by Cię interesowała?
    Cena jakoś w granicach 4000 - 4500zł, myślę, że jest adekwatna do jej stanu budy i wyposażenia.

    Dla pozostałych osób zainteresowanych -

    Auto jest trochę w innym stanie wizualnym niż na zdjęciu. Przełożyłem blendę, końcówki wydechu, zderzak, przednie lampy do swojej, więc z tych rzeczy jest ogołocona. Oczywiście auto jest kompletne. Wszystkie te rzeczy są, ale w standardzie. Brak głowicy i przepływomierza. Silnik rozebrany, więc wszystko jest na wierzchu i można sobie pooglądać. Jak widać wcześniej, auto jest po dzwonie z przodu, więc cały bok jest po lakierowaniu, stąd drzwi, błotniki i nadkola są jak nowe. Druga strona jedynie lekki, powierzchowny nalot na drzwiach kierowcy. Reszta bez zastrzeżeń. Z przodu i z tyłu amortyzatory są z wersji 750i, przód producent BOGE na grubej ladze, nowe wahacze, drążki z końcówkami i łącznikami, jeszcze się błyszczy. Skrzynia manual i dyfer z fabryczną szperą 25%, spinała bardzo dobrze. Wersja muzyczna Hifi z wzmacniaczem i 10 głośnikami. Tylna roleta manualna. Biała skóra po renowacji. Cały tunel w skórze. Pełne OBC. OC i przegląd do okolic 10 października. Ogólnie wolałbym to sprzedać auto komuś z forum, bo z facebooka pójdzie raczej na żyletki. W tygodniu załatwię jakieś foty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •