Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 24

W±tek: sprawdzenie BMW w serwisie jakie koszta?

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Sk±d
    dublin

    sprawdzenie BMW w serwisie jakie koszta?

    Witam, mam takie pytanie mianowicie ile by mnie kosztowa³o sprawdzenie BMW 7er w serwisie chodzi tu o sprawdzenie czy auto nie by³o bite,podpiêcie pod komputer(sprawdzenie jaki jest rzeczywisty przebieg i czy w elektronice wszystko gra)i zawieszenie,chodzi tu o serwisy z okolic Krakowa,Katowic i który polecacie?? ;)

  2. #2
    Je¶li chodzi o ASO, to w Twoich okolicach bêdzie to Bawaria Motors Katowice.

    Koszt okolo 500 - 600 PLN
    Czyste sumienie wynika najczê¶ciej ze z³ej pamiêci

  3. #3
    Nie wiem gdzie masz bli¿ej, ale je¶li chodzi o ASO w Krakowie, to s± 2 i nie polecam ¿adnego z nich. Zero profesjonalizmu, tendencyjne podej¶cie do klienta, poziom fachowo¶ci serwisantów hmmm... nie chce byæ niegrzeczny, wiêc powiem tylko tyle ¿e s³aby. Tak wiec nie wybieraj siê do nich na ¿adne diagnostyki
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    Skoro w Krakowie taka bryndza z ASO to zapraszamy do Wawki :D U nas siê nie zawiedziesz, oczywi¶cie jak trafisz do konkretnych mechaników ;) Jak jest z reszt± to nie wiem :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Sk±d
    dublin
    a mo¿e znacie jakie¶ dobre warsztaty zajmuj±ce siê g³ównie BMW w tych okolicach?

  6. #6
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    by³o e32 m60, teraz po¿yczam matiza od ¿ony
    Sk±d
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez mario730i
    a mo¿e znacie jakie¶ dobre warsztaty zajmuj±ce siê g³ównie BMW w tych okolicach?
    Dobry warsztat w Krakowie, to ASuto Serwis Wadowicka, na Wadowickiej 8i.
    Jak bêdziesz chcia³ u nich sprawdziæ - to tu na stronce http://www.twojmechanik.com/
    mo¿esz sobie ustawiæ wizytê przegl±du, ³±cznie z diagnostyk± badañ technicznych (te¿ to maj±), jest to za darmo, tylko trzeba sobie wydrukowaæ kupon - pojawi ci siê jak wybierzesz >>TU<< datê i godzinê przegl±du .

    Nas stanowisku badania technicznego te¿ amorki sprawdz± - trzeba siê tylko upominaæ, bo sami siê nie kwapi±, skoro to darmowa us³uga.

    Co prawda na bmw za bardzo siê nie znaj±, ale wystarczaj±co przewierc± auto, tym bardziej ¿e bezp³atnie :)
    Okres i wyp³ata... jedno i drugie jest co miesi±c, a jak nie ma to znaczy, ¿e kto¶ was zdrowo wyrucha³...

  7. #7
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Sk±d
    Siemianowice ¦l±skie
    polecam Ci M-AUTO w katowicach ( kolo ikei , adres znajdziesz na necie ), ja tam serwisuje auto i jestem zadowolony ale raz jak czeka³em na nie to akurat przyjechali e36 na takie sprawdzenie i razem ze sprawdzaniem grubo¶ci lakieru kosztuje 150z³

  8. #8
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Sk±d
    Kraków
    W Krakowie mogê Ci sprawdziæ grubo¶æ lakieru i przejrzeæ elektronikê carsoftem (bez rewelacji ;) ) za piwko ;D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    U¿ywajcie polskich znaków - jest ró¿nica czy robisz komu¶ ³askê czy laske.

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    je¿eli chodzi o historiê auta to poznasz ja za free i nie musisz podje¿d¿aæ nawet autem wystarczy im kluczyk a najlepiej we¼ wszystkie bo cofaj±c licznik czêsto koduj± przebieg w kluczyku z tym ¿e z regu³y kto¶ kto to robi nie ma przy sobie zapasowych :) a ¿e przynajmniej 2 s± identyczne to czêsto po¶rednik bierze pierwszy lepszy. Mo¿e to pomóc nie musi. o ile auto by³o serwisowane w DE, PL i Austrii to bêdziesz mia³ wszystko o nim do ostatniej wizyty w serwisie. Wiadomym jest ¿e jak auto w 2002 roku mia³o przebieg 230tys a w 2009 bêdzie mia³o 260tys to ju¿ wiadomo ¿e jest to nierealne!
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

  10. #10
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Sk±d
    Kraków
    a to ciekawe co mówisz, by³em w serwisie z dokumentami i kluczykami od dwóch e38 i nie byli w stanie mi nic powiedzieæ na temat ich historii serwisowych :| oba auta z Niemiec...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    U¿ywajcie polskich znaków - jest ró¿nica czy robisz komu¶ ³askê czy laske.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •