Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka¿ wyniki od 21 do 24 z 24

W±tek: sprawdzenie BMW w serwisie jakie koszta?

  1. #21
    u¿ytkownik Awatar ADASIO
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Sk±d
    SILESIA City
    w ASO bawaria motors katowice to oni sa profesjonalistami tylko w jednej dziedzinie mianowice W WYCIAGANIU KASY ZKIESZENI KLIENTA a takie sprawdzenie kosztuje kolo 500-600 pln i powiedza ci m.inn ze nie dzialaja ci wycieraczki albo lapka podswietlania tablicy z tylu (nie wazne ze usterka ta byla 7 lat temu :razz: ) ale jak pojechalem do nich np z uszkodzonym czujnikiem ABS to mi wiazke kazali na szrocie poszukac do flagowego modelu bmw
    wiec z tymi ASO to nie ma regu³y

    co do przebiegu to sprawdzaja i mowia co i jak mi np powiedzieli ze mam ori albo cofniety ale w bardzo profesjonalny sposob ale ja im nie wierze jak pieskowi bo to banda naciagaczy jest istnieja tylko dlatego ze robia przy kazdym zawiezieniu do nich auta wlasnie taka diagnoze za 500 pln a jak przyjdzie co do naprawy licza 280 pln za roboczogodzine a naprawa np czujnika abs wg nich wiazala sie z kladzeniem calej nowej instalacji czyli kolo 2 dni!!! wiec koszt to meeega naciagactwo
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW G£ÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #22
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Sk±d
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    je¿eli chodzi o historiê auta to poznasz ja za free i nie musisz podje¿d¿aæ nawet autem wystarczy im kluczyk a najlepiej we¼ wszystkie bo cofaj±c licznik czêsto koduj± przebieg w kluczyku z tym ¿e z regu³y kto¶ kto to robi nie ma przy sobie zapasowych :) a ¿e przynajmniej 2 s± identyczne to czêsto po¶rednik bierze pierwszy lepszy. Mo¿e to pomóc nie musi. o ile auto by³o serwisowane w DE, PL i Austrii to bêdziesz mia³ wszystko o nim do ostatniej wizyty w serwisie. Wiadomym jest ¿e jak auto w 2002 roku mia³o przebieg 230tys a w 2009 bêdzie mia³o 260tys to ju¿ wiadomo ¿e jest to nierealne!
    Cofaj±c licznik trzeba kodowaæ kluczyk :shock: ??po co kodowaæ przebieg w kluczyku??

  3. #23
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Sk±d
    Siemianowice ¦l±skie
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    ale jak pojechalem do nich np z uszkodzonym czujnikiem ABS to mi wiazke kazali na szrocie poszukac do flagowego modelu bmw
    wiec z tymi ASO to nie ma regu³y
    no zawsze mogles od nich zakupic za pare tysiecy zapewne... Chyba raczej chcieli dobrze, zeby nie naciagac cie na koszty, bo E38 na normalnych szrotach jest ju¿ bardzo du¿o

  4. #24
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    by³o e32 m60, teraz po¿yczam matiza od ¿ony
    Sk±d
    Kraków
    Kurde, to niez³y bigos.

    Ja do tej pory o Katowickim ASO s³ysza³em dobre zdania. Nawet pare osób z okolc Trzebini i Chrzanowa, które mnie zaczepi³y na drodze przez moj± e32, chwali³o siê ¿e swoje 7er wozili tylko do Katowic do ASO.
    Okres i wyp³ata... jedno i drugie jest co miesi±c, a jak nie ma to znaczy, ¿e kto¶ was zdrowo wyrucha³...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •