Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 24

W±tek: sprawdzenie BMW w serwisie jakie koszta?

  1. #11
    Akurat historia podana na podstawie nr VIN czy tam jaki¶ innych odczytów z kluczyków itp nie da Ci wiêkszej pewno¶ci je¶li chodzi np o przesz³o¶æ wypadkow± :/ Nawet to ¿e auto by³o regularnie serwisowane w ASO nie gwarantuje ¿e nie by³o bite i naprawione poza ASO. Tak¿e uwa¿am ¿e oglêdziny przez mechanika s± bardziej wiarygodne ni¿ darmowa informacja na podstawie VIN ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #12
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Akurat historia podana na podstawie nr VIN czy tam jaki¶ innych odczytów z kluczyków itp nie da Ci wiêkszej pewno¶ci je¶li chodzi np o przesz³o¶æ wypadkow± :/ Nawet to ¿e auto by³o regularnie serwisowane w ASO nie gwarantuje ¿e nie by³o bite i naprawione poza ASO. Tak¿e uwa¿am ¿e oglêdziny przez mechanika s± bardziej wiarygodne ni¿ darmowa informacja na podstawie VIN ;)
    Hmm a¿ mnie dziwi ze Ty to piszesz :) Dodam tylko ze nawet serwisowanie w ASO nie da Ci pewno¶ci ze auto jest sprawne, wczoraj mog³o przej¶æ przegl±d a dzisiaj co¶ sie uszkodzi³o, wczoraj mia³ ig³a zawiecho a dzisiaj rano w³±¶ciciel zaliczy³ dziure ( o jakie nieproblem) i np wachacz czy sprêzyne szlak trafi³, tydzieñ temu na przegl±dzie by³o super a dzieñ potem by³ wypadek i dzis mamy swierzo po blacharce... Gdybaæ mozemy dowoli, wszystko to tylko domys³y, najlepiej mieæ dobrego mechanika - ale speca od bmw a nie doraddze szwagra czy innego tego typu kolege do flaszki i sprawdziæ co i jak z autkiem... Ja pojecha³em w lutym na przegl±d, przetrzepali auto, powiedzieli ze super, pybili piecz±tke a ja wiedz±c swoje pojecha³em do mojego speca i zostawi³em 1500z³, bo kilka elementów zawieszenia musia³em zrobiæ ehh

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Hmm a¿ mnie dziwi ze Ty to piszesz :) ...
    Dlaczego Ciê to dziwi? Nie rozumiem :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #14
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    a to ciekawe co mówisz, by³em w serwisie z dokumentami i kluczykami od dwóch e38 i nie byli w stanie mi nic powiedzieæ na temat ich historii serwisowych :| oba auta z Niemiec...
    Znajomy ma komis i klienci sobie zarzyczyli aby pojechaæ na serwis i wiem ze doszli do tego ze auto ma inny przebieg, coprawda i tak chyba je kupili po upi¶cie bo by³o sprawne ale jednak doszli,a le w jaki sposób to nie wiem, tylko slysza³em. Jak kto¶ dobrze cofnie to i tak po aucie sie nie dojdzie, jedyne co ¶lad po serwisowaniu w bazie danych chyba moze pomóc...

  5. #15
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Hmm a¿ mnie dziwi ze Ty to piszesz :) ...
    Dlaczego Ciê to dziwi? Nie rozumiem :/
    Je¿eli chodzi o urzywane auta zawsze odbiegali¶my w opiniach a tutaj zauwa¿y³em znaczne podobieñstwa heheeh :)

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Hmm a¿ mnie dziwi ze Ty to piszesz :) ...
    Dlaczego Ciê to dziwi? Nie rozumiem :/
    Je¿eli chodzi o urzywane auta zawsze odbiegali¶my w opiniach a tutaj zauwa¿y³em znaczne podobieñstwa heheeh :)
    Ty zajmujesz sie u¿ywanym autami wiêc masz jaki¶ tam pogl±d na sprawe, a ja tylko korzystam z u¿ywanego auta i obserwuje jakie ludzie po kupnie samochodu maj± historie i rozczarowania ¿e mia³ byæ niebity bo tak mu w ASO powiedzieli po nr VIN ;D Ale skoro w efekcie podzielamy jedno zdanie to musi w tym byæ prawda ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #17
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    a to ciekawe co mówisz, by³em w serwisie z dokumentami i kluczykami od dwóch e38 i nie byli w stanie mi nic powiedzieæ na temat ich historii serwisowych :| oba auta z Niemiec...
    To niez³e trepy na serwisie. Mi w poznaniu od razu wszystko podali na tacy a nawet ³adnie siê spytali czy wydrukowaæ wersjê przet³umaczon± na PL :) szkoda ¿e kawy do tego nie zrobili :)

    To chyba ¿e ¶ciema z pochodzeniem aut albo w ogóle nie by³y serwisowane. Przecie¿ to nie jest obowi±zek! Moja by³a chyba tylko 3 lata serwisowana pó¼niej raczej zaje¿d¿a³a z wa¿niejszymi usterkami.
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

  8. #18
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Sk±d
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    W Krakowie mogê Ci sprawdziæ grubo¶æ lakieru i przejrzeæ elektronikê carsoftem (bez rewelacji ;) ) za piwko ;D
    >a dasz rade sprawdziæ przebieg?

  9. #19
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Sk±d
    Kraków
    mogê spróbowaæ go zczytaæ z modu³u ¶wiate³ (LCM) ale z do¶wiadczenia wiem, ¿e nie w ka¿dym aucie siê to udaje :P
    Pozdrawiam
    Wiktor
    U¿ywajcie polskich znaków - jest ró¿nica czy robisz komu¶ ³askê czy laske.

  10. #20
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Sk±d
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    mogê spróbowaæ go zczytaæ z modu³u ¶wiate³ (LCM) ale z do¶wiadczenia wiem, ¿e nie w ka¿dym aucie siê to udaje :P

    >aha,jak by co to wiem do kogo sie zwrucic ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •