Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: taki worek pytan:P

  1. #31
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    co do kompa to nie wiem ale jak na desce się zapali kontrolka oleju to proponujesz szybko zgasić silnik - kontroluj często poziom oleju bo chybanie masz ochoty w silniku dłubać - niestety komputer moze pokazywać ale własne oko też wie dużo i jak narazie ja dla kompów do końca niewierzę i sam muszę sprawdzić i tyle

    jak cos chcesz zrobic dobrze to zrob to sam !!!!

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    kolejne z serii dziwnych pytan:P

    jesli chodzi o komputer i jego ukryte opcje:
    1) znalazlem na forum jak odblokowac.. jednak kiedy dochodze do testu 19: pisze lock on..
    lewym przyciskiem moge zmieniac cyfry.. ale one ida po kolei i nie wiem jak wpisywac kazda kolejna cyfre.. jakas podpowiedz?

    2) spalanie srednie auta.. w "BC" znalazlem VERB1 i VERB2 ale z tego co widze to wartosci sie recznie wpisuje.. jest opcja zeby sobie on sam zliczal srednie spalanie?;]

    tyle z mych pytan:P

    a. i jeszcze jedno.. czy bedzie pokazywal komp niski poziom oleju w silniku? bo w sumie nic nie pisze a jak dla mnie moglby byc go troche wiecej:)
    Nie wpisujesz tam zadnych pojedynczych liczb aby odblokowac komputer ( licznik ) sumujesz 5 ostatnich cyfr VINU i wtedy wciskasz klawisz tak dlugo az dojdziesz do twojego wyniku np wyjdzie Ci 22 wiec klikasz do 22 i dajesz akceptuj w tym momencie masz licznik odblokowany ...



    VERB1 i VERB2 - wpisuje sie recznie wartosci ? nigdy w zyciu ... dajesz clear i ci wyskakuja wartosci spalania z pomiaru komputera ...

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    a verb1 z verb2 czym sie rozni?;] i wybaczcie te pytania ale zielony jestem w takiej technice;]

    w poprzednim aucie. galancie nie bylo nic takiego i czlowiek nieprzyzwyczajony:)

  4. #34
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    verb 1 i verb 2 to jest jedno i to samo, poprostu verb 1 mozesz kasowac raz na miesiac i wtedy wujdzie ci spalanie srednie w miesiacu a verb2 co raz przy tankowaniu, i wtedy masz srednie spalanie od tankowania do tankowania, podalem przyklad abys zrozumial o co chodzi, poprostu to jest to samo, tak jak 2 liczniki w aucie i kasujesz sobie ten ktory chcesz

  5. #35

  6. #36
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    kiedys ktos pokazywal felgi aluminiowe o wygladzie i ksztalcie stalowek, taki wymysl BMW tyle ze ostatnio widzialem taki "bajer" w peugeotci i powiem wam ze falga jest bardzo bardzo lekka, doslownie polowa wagi stalowki, doslownie podniesiesz 1 palcem i to malym, moze to niejest glopi pomysl, waga resorowana itp

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    krzywy191: hehe widze ze odswiezasz moje stare posty:P moze daj jakas dobra rade co do postu w ktorym opisywalem ze komp siadl i nie zyje?:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •