Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: taki worek pytan:P

  1. #21
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,960
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez boss740i
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    W specyfikacji BMW e38 - stalowe felgi wogole nie sa przewidziane - co wiecej - w niemczech - zabronione. Wszystkie kombinacje kol - na lato i na zime (w specyfikacji - ktorej w niemczech ze wzgledow przegladu trzeba sie trzymac) sa zabronione. Slyszalem ze z powodu wagi auta.

    Czy ktos was widzial E38 na stalowych felgach ?
    Sebek tu nie masz racji- stalowki w E38 przewidziane sa dla 725TDS i 728i powyzej 200koni mocy czyli od 730i w gore TYLKO felgi aluminiowe.
    Nie ma to zwiazku z waga auta lecz z chlodzeniem hamlucow. Alusy lepiej odbieraja cieplo.

    Zawsze sie znajdzie jakis madrala ;D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    jesli kazde radio oryginalne w E38 ma standardowe wyjscie na zmieniarke (a tego nie wiem, ale sadze ze tak) to kazda zmieniarka bedzie pasowac - oryginalna i nieoryginalna

    odnosnie tego tematu, to wydaje mi sie ze worek pytan nie jest najlepszym pomyslem, bo po to sa dzialy i tematy, zebys pozniej, jak chcesz cos znalezc, nie musial szukac w worku ;)

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    W specyfikacji BMW e38 - stalowe felgi wogole nie sa przewidziane - co wiecej - w niemczech - zabronione... Slyszalem ze z powodu wagi auta.
    Waga pomijalna. Chodzi o sztywność. Stalowe łatwo wygiąć z płaszczyzny montażu, np. stukając bokiem o krawężnik. Przy autach tej masy i osiągających prędkości rzędu 200 felga dająca ślad "wężykiem" to skuteczny sposób na pożegnanie z szosą.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    jakie ET felgi do 7er?;] bo cos mi sie juz pokrecilo.. ET 20 ??

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    powiedzcie mi kochani czy felgi:

    Rozmiar felg 7J x 16 H2; ET 20.
    Rozstaw: 5 x 120 mm.
    Średnica otworu centrującego: 72.5mm.

    beda pasowac do e38?;]

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    nie wiem jak z tym otworem centrujacym (ale pewnie 7ka bedzie wiedzial ;) ) - tak na oko dziura na tyle duza ze nie powinno byc problemu, co najwyzej trzeba bedzie pierscienie centrujace wrzucic (koszt kilkadziesiat zl)

    poza tym wszystko ok, no moze tylko troche za waskie - oryginalne mialy minimum 7,5 cala szerokosci, a na 7 cali to oponka 215 wejdzie, no moze 225, ale szerzej to juz nie... na zimowki od biedy moga byc ;)

  7. #27
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,960
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    aluski zamowione juz 16" ;]

    PYTANIE DRUGIE z serii car audio:P

    czy kazda zmieniarka dedykowana dla e38 bedzie pasowala do ori radia? czy trzeba szukac po numerach seryjnych?;]

    Byly rozne zmieniarki - z wygladu prawie to samo - ale jak sie nie myle byly z oznaczeniem P, PI i bez zadnego oznaczenia.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #28
    7ka
    Gość
    otwor centralny tylko E39 ma inny (74,4 jesli dobrze pamietam)

    reszta bmw ma 72,5 czyli wejda bez problemu..
    ET bedzie tez spoko

    szerokosc,jak wyzej napisal Qbek..za waskie ale kup lepiej 215/65/16 bedzie lepiej..235/60/16 tez wejda i tez bedzie jezdzic ale na zakretach bedzie plywal..

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    W załączniku są dane felg seryjnych- może przydadzą sie komuś w przyszłości.

    pozdro

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    kolejne z serii dziwnych pytan:P

    jesli chodzi o komputer i jego ukryte opcje:
    1) znalazlem na forum jak odblokowac.. jednak kiedy dochodze do testu 19: pisze lock on..
    lewym przyciskiem moge zmieniac cyfry.. ale one ida po kolei i nie wiem jak wpisywac kazda kolejna cyfre.. jakas podpowiedz?

    2) spalanie srednie auta.. w "BC" znalazlem VERB1 i VERB2 ale z tego co widze to wartosci sie recznie wpisuje.. jest opcja zeby sobie on sam zliczal srednie spalanie?;]

    tyle z mych pytan:P

    a. i jeszcze jedno.. czy bedzie pokazywal komp niski poziom oleju w silniku? bo w sumie nic nie pisze a jak dla mnie moglby byc go troche wiecej:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •