Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54

Wątek: Alpina style w Radosz Garage

  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    To ja wczoraj jechałem w korkach 1,5h żeby nasz spot trwał 5 min a Ty mi mówisz ze dziś jest następny ;D ;D ;D
    Oj Damianku!! Ty to mogłeś zostać dłużej, ale nie wiem co na to Twoja małża :D :D
    Nie no wczoraj to było spotkanie ratujące życie 7er także plan był taki żeby załatwić sprawę szybko tylko te korki nie były przewidziane ;D Ważne że zdążyłem i wróciłem przed czasem ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #32
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Nie no wczoraj to było spotkanie ratujące życie 7er także plan był taki żeby załatwić sprawę szybko tylko te korki nie były przewidziane ;D Ważne że zdążyłem i wróciłem przed czasem ;)
    :pada: :pada: :pada: THX
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #33
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    taaa jedyna uwaga to dla czego zaczęliście od dupy strony? Najpierw felgi, później dokładka zderzaka, grill, zegary a na końcu paski :P teraz będziesz się stresował, że resztę musisz szybko kupić a naklejki z tego wszystkiego były najtańsze :D
    A Ty zacząłeś od pięty strony. Powinno być przecież najpierw grill , zegary, dokładka , felgi i paski
    Ale chłopie jesteś upierdliwy jak stara baba. Czy kolejnośc ma jakieś znaczenie?
    Widze, że zawsze musisz wtrącić swoje 5 groszy mimo, iż mało kiedy wnoszą one coś do tematu.
    Spoko a Ty zawsze się musisz do moich wypowiedzi doje..., bo nie pamiętam żebyś w czymś kiedyś pomógł...

    mam prawo się wypowiedzieć i wyrazić co myślę a widzę, że Tobie się nie podoba, że mam takie prawo, trudno i nie sadź mi że moja wypowiedź nie wnosi nic bo i tak jest 10 razy bardziej pod temat niż Twoje czepialstwo w moim kierunku



    ---------------------------------------
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Podoba, nie podoba, najważniejsze, że nie zaczął od wydłubywania szkieł z reflektorów. ;D

    Gablota jest elegancka i podoba się właścicielowi. A o to przecież chodzi (a przy okazji zawsze jest powód do spotkania ;) )
    Spoko a czy ja powiedziałem, że coś jest XXXX, że zrobił wiochę czy cokolwiek co mogło by na to wskazywać? Gdybym nie wiedział, że kolega będzie robił auto non stop to nie spytałbym dla czego zaczął od końca co? To było proste pytanie. nie wiem skąd wy wzięliście jakieś ataki?! Czy w w-wie nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Mam się Wam kłaniać i włazić w dupę abyście byli zadowoleni? Po męsku nie można pogadać to jak? ...
    Czasami na prawdę potraficie człowieka zmęczyć ;/

    PS. wypowiedź w większości tyczy się obydwóch Panów i nie tylko i sorry za ton wypowiedzi ale od rana łatwo się wkur...

    EDIT: Nie używamy wulgaryzmów na forum!!
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ... nie pamiętam żebyś w czymś kiedyś pomógł...
    To chyba mało mało pamiętasz lub niedokładnie śledziłeś forum ;)
    Evan ma niemałą wiedzę, niemało też zrobił relacji z działań przy aucie więc taka uwagę chyba nie zasługuje. A swoich sympatii do siebie nie trzeba tu wyrażać ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #35
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Wiesz Damian od dawna jedyne co kojarzę to czepialstwo do czyichś wypowiedzi (inaczej bym tego nie napisał), może się trochę wypalił albo znudziło mu się w ciąż odpowiadanie na te same duperele ale nie musi od razu się czepiać i nic innego nie robić :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ....

    Spoko a Ty zawsze się musisz do moich wypowiedzi doj.e.b.a.ć...
    Kolego, lekko spuść z tonu i zacznij stosować słownictwo przyjęte ogólnie za kulturalne. Proponuję, zredaguj swój post, zanim Mod tego działu ruszy z niepotrzebną interwencją.

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    .... bo nie pamiętam żebyś w czymś kiedyś pomógł...
    Poza tym przyglądnij się dokładniej starszym tematom, a Twoja uwaga okaże się bezzasadna.

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ...
    mam prawo się wypowiedzieć i wyrazić co myślę a widzę, że Tobie się nie podoba, że mam takie prawo, trudno i nie sadź mi że moja wypowiedź nie wnosi nic bo i tak jest 10 razy bardziej pod temat niż Twoje czepialstwo w moim kierunku

    Nikt na tym forum nie zabrania wypowiadania własnych myśli. Oczekujemy jednak stosowania właściwej formy wyrazu, bez obelg, wulgaryzmów itp. Również wyrażając swoje zdanie powinieneś podkreślać, że jest to Twoje zdanie.

    Jeszcze tylko tak gwoli wyjaśnienia. To co powyżej, to nie atak na Twoją osobę. To konstruktywna uwaga, aby żyło się lepiej.... wszystkim ;D :medit:

  7. #37
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ;D ;)

    Nawiasem mówiąc jaką sylwek7 masz teraz felgę... rzuć foto na jakim teraz jesteś etapie :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #38
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Nie podoba się?

    I dobrze! Na takie głosy również czekam :hah:

    Najważniejsze jednak, że mi uśmiech z twarzy nie schodzi i jest co chwila jakaś przeróbka nowa w samochodzie.

    Powiem tak. Mi się podoba ;D

    P.s. Mówiłem Neuf - z tyłu za gęsto

    Jeszcze raz dzięki za pomoc
    dokładnie,każdy może powiedzieć co o tym myśli itd.
    O moich ciemnych szybach też grono osób się wyraziło w sposób że im sie nie podoba ;)
    Życzę wytrwałości i sukcesów z projekcie Alpina :D

  9. #39
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    mam prawo się wypowiedzieć i wyrazić co myślę a widzę, że Tobie się nie podoba, że mam takie prawo, trudno i nie sadź mi że moja wypowiedź nie wnosi nic bo i tak jest 10 razy bardziej pod temat niż Twoje czepialstwo w moim kierunku

    Mógłbym napisać to samo Tobie. Przecież mam prawo powiedzieć co myślę ;)
    A czy jestem czepialski...hmmm czasem moderator musi być czepialski. Poza tym nie za bardzo toleruję ludzi, którzy rzucają wulgaryzmami na lewo i prawo i obrażają bezpodstawnie.
    Ale to temat na osobna rozmowę.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Moim skromnym zdaniem robienie z serii Alpiny to takie troche jakies nie teges... Szczerze mowiac nie pasuje wedlug mnie to wcale.... sorka Sylwek ale kojarzy mi sie to z doklejaniem naklejek "M" do 316 i 520...... jak to sie mowi- w Polsce jezdzi wiecej eMek niz wyprodukowano... Alpina to Alpina, M to M ;)
    ale to tylko moje zdanie... :x
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •